Життя

11 ознак того, що ваша особистість настільки сильна, що відлякує слабких духом

Якщо вам здається, що вам важко встановити контакт з оточуючими людьми, це може бути наслідком того, що ваша особистість настільки сильна, яскрава і енергійна, що більшість цих людей просто бояться наблизитися до вас.

На нашому життєвому шляху ми можемо потрапити в безліч дивних і незвичайних ситуацій, в залежності від того, наскільки велика наша внутрішня енергія, наскільки сильна наша особистість, і яку саме атмосферу ми створюємо навколо себе. Часом люди, чия особистість виявляється по-справжньому сильною і справжньою, відлякують оточуючих просто тим, що залишаються собою!

Якщо це відбувається з вами, це зовсім не означає, що ви повинні якось змінитися і пригасити свій вогонь. Якщо ваша особистість дійсно настільки глибока і сильна, то ви подібні алмазу – ви належите до числа тих чесних, надійних і далеко бачать людей, які тільки і здатні зробити цей світ хоч трохи краще. Однак далеко не всі люди це розуміють і цінують. У цьому світі є безліч людей, які переконали себе, що у них все одно нічого не вийде, і приголосних задовольнятися малим, і ваша внутрішня енергія і сила волі загрожують простоті і створеного ними для себе маленького світу.

Так що, якщо вам здається, що вам важко встановити контакт з оточуючими людьми, це може бути наслідком того, що ваша особистість настільки сильна, яскрава і енергійна, що більшість цих людей просто бояться наблизитися до вас, не знаючи навіть, з чого почати. Але цей факт кидає тінь не на вас, а на них, так що нехай це не стає перепоною на вашому шляху до обраної мети!

Отже, ось 11 основних ознак того, що ваша особистість настільки сильна, що лякає слабких духом:

1. Ви гранично чесні.

Коли ви маєте справу з іншими людьми, більше всього в світі ви цінуєте справжню і щиру цінність. Ви охоче підете на незручний для вас розмова, якщо це допоможе вам відразу перейти до справи і докопатися до істини. Адже якщо у вас не буде істини … що ж тоді у вас взагалі залишиться? Це чудова риса характеру … але все ж вам не варто забувати про те, що не всі і не завжди виявляються готові почути істину.

2. Коли перед вами постає проблема, ви не сидите на місці, а вирішуєте її.

Якщо ви потрапляєте в складну ситуацію, то ви ні за що і ні за яких обставин не сидіть на місці, скаржачись на свою долю і несправедливість світі. Замість цього ви негайно починаєте працювати над вирішенням вашої проблеми – над тим, щоб вибратися з неприємної ситуації і продовжити свій шлях в більш приємне місце.

3. Ви не боїтеся близькості.

Дивно, як багато людей в сучасному суспільстві стверджують, що розуміють, наскільки важлива близькість, і при цьому біжать від неї, немов від вогню, коли у них з’являється можливість її випробувати. А ось ви добре знаєте, що близькість буває дуже різною, її можна встановити на різному рівні, і кожен з цих рівнів є необхідний для повноцінного життя – що близькість не обмежується інтимної, і вона повинна бути не тільки в романтичних стосунках, але і в сімейних , і в дружніх. А ще ви знаєте, що для того, щоб її проявити, як правило, потрібно не так вже й багато – часом для цього достатньо звичайних обіймів або поплескування по спині.

4. Якщо ви щось робите, то робите в повну силу.

Ви твердо мають намір завжди жити на повну котушку, і випробувати все, що тільки можна. В результаті ви постійно живете неймовірно насиченим життям – такий, яку більшість інших людей не здатні ні уявити, ні зрозуміти. Ті ж деякі, хто розуміють вас і розділяють вашу пристрасть до пошуків задоволення в кожному моменті життя – це саме ті люди, якими вам варто себе оточити.

5. Ви задаєте БАГАТО питань.

Хоча часто ця риса вашого характеру і призводить до того, що іншим людям здається, ніби у вашій компанії вони потрапляють на якийсь допит, насправді це викликано перш за все тим, що ви хочете дізнатися їх по-справжньому, дізнатися якомога краще . Якщо ви питаєте їх про щось, ви робите це не тому, що намагаєтеся ними маніпулювати, і не тому, що прагнете вивудити інформацію, яку хочете використовувати в своїх цілях – вам дійсно цікаві ці люди, і ви хочете їх зрозуміти, а питання – це, мабуть, найкращий спосіб цього добитися.

6. Ви відмовляєтеся топтатися на місці заради інших людей.

Так, звичайно ж, ви розуміє важливість дружніх і приятельських стосунків, але … ви ніколи не забуваєте про те, що у вас є свої власні мрії та цілі. І якщо хтось із вашого оточення починає даремно витрачати ваш час, або змушує вас топтатися на місці через те, що вони не в силах оцінити гідно те, що ви в силах їм запропонувати … що ж, ви не маєте наміру дати цим людям вас зупинити. Ви просто залишите цих людей позаду і витратите ваш час і енергію на тих, хто готовий йти поруч з вами пліч-о-пліч.

7. Ви немов живий детектор брехні – ви миттєво розпізнаєте брехунів в своєму оточенні.

Коли хтось із вашого оточення намагається вам збрехати або поводиться нечесно, в вашому розумі немов спалахує лампочка, що сигналізує про те, що цим людям не можна довіряти. Так як найбільше на світі ви цінуєте чесність, ніщо не відвертає вас від людей сильніше, ніж їх брехня. Вам абсолютно не хочеться мати справу з тими, хто не поважає вас досить, щоб бути з вами чесними і відкритими.

8. У вас неймовірно відкритий розум.

На жаль, в сучасно суспільстві занадто багато людей маскують закритість і зашореність свого розуму ілюзією того, що вони «всього лише» залишаються вірними своїм моральним установкам і переконанням, хоча насправді вони навіть не намагалися впустити в свій розум щось нове. Ви ж, навпаки, завжди відкриті до розуміння нових ідей, концепцій і стилів життя. Ви можете не погоджуватися з деякими з цих ідей, але ви завжди готові дізнатися більше.

9. Ви завжди чітко знаєте, чого ви хочете.

У якій би ситуації ви не опинилися, ви знаєте, який вам потрібен результат, і ви ні за що не погодитеся задовольнятися чимось меншим. Ваші цілі і мрії у вас завжди на першому місці, і тому часом ви говорите і робите речі, від яких оточуючим трохи не по собі. Тільки постарайтеся не особливо зациклюватися на шляху до своєї мети, щоб не перестати помічати красу навколишнього світу.

10. Ви не зраджуєте своїм звичкам.

Правильний розпорядок дня і послідовність є вашими давніми друзями, створюючи для вас міцний фундамент, на якому ви будуєте будинок свого життя. Вам подобається знати, чого очікувати від майбутнього, ви намагаєтеся підготуватися до всіх варіантів розвитку подій, і ви не дуже-то любите неприємні сюрпризи.

11. Вам не цікаві порожні відносини.

Ви не з тих, хто бігає за короткостроковими інтрижками або відносинами на одну ніч. Якщо ви вступаєте в романтичні відносини, то віддаєте їм всіх себе. Ви хочете встановити між вами і вашою «другою половинкою» справжні і глибокі особисті стосунки, наповнивши їх змістом, і щось менше, на вашу думку, лише марна трата часу.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України