ЄС|NATO

Україна збирається закупити в Туреччини нові безпілотники Bayraktar

В Анкарі повідомляють, що Україна збирається закупити в Туреччини нові безпілотники Bayraktar. Крім того, наша держава згодом сама виготовлятиме апарати.

Про це повідомляє 24 канал з посиланням на Bloomberg

Торгівля між Україною та Туреччиною у 2021 року збільшилась на 59%. Про це повідомив глава Управління у зв’язках із громадськістю адміністрації президента Туреччини Фахреттін Алтун.

Обсяг торгівлі досягнув 7,1 мільярда доларів. Оборонна промисловість є однією зі сфер, де досягнули прогресу.

Нагадаємо, як ми вже повідомляли попередньо Міністерство оборони України минулого року плануало  придбати у Туреччини нову партію безпілотних літальних апаратів Bayraktar для потреб Збройних сил України. Про це повідомив міністр оборони Олексій Рєзніков.

Нові Bayraktar

Україна закупила 12 турецьких безпілотників. На рівні начальника Генштабу висловили намір закупити нові Bayraktar.

Безпілотники вироблятимуть в Україні

Також Україна й сама вироблятиме турецькі Bayraktar з українськими двигунами “Мотор Січ”. Про це заявив міністр оборони Олексій Резніков на брифінгу.

Під час візиту президента Туреччини Реджепа Ердогана 3 лютого планують підписати рамковий договір у сфері високих військових технологій.

Крім заводу для Bayraktar, створять навчальний центр, який готуватиме льотчиків з управління безпілотними дронами різних категорій. Безпілотники застосовуватимуть у ЗСУ та в Туреччині. Інші країни також зможуть їх купити.

Ми вже повідомляли, що безпілотники Bayraktar TB2 встановили новий рекорд, подолавши позначку у 400 тисяч годин польоту. Відео

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України