Економіка

Кулеба: Для запуску виробництва безпілотників Bayraktar в Україні все готово

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба заявив, що політики свою справу зробили в питанні виробництва турецьких безпілотників Bayraktar в Україні

Тепер справа за бізнесом запустити процес виробництва, сказав він у Львові на спільній прес-конференції з главою МЗС Туреччини Мевлютом Чавушоглу.

“Що стосується будівництва Bayraktar в Україні, то я вважаю, що цей проєкт уже відбувся. Тому що він користується політичним патронатом обох президентів. Був ряд перешкод на шляху до його реалізації, але всі вони усунуті, і сьогодні ми з задоволенням відзначили, що є вже земельну ділянку, на якій буде збудовано власне завод “, – повідомив Кулеба.

“Тому, політики свою справу зробили. Тепер справа за бізнесом запустити виробництво”, – додав міністр.

Раніше повідомлялося, що Міністерством оборони України та компанією Bayraktar Savunma підписаний Меморандум про співпрацю між по будівництву та облаштуванню спільного навчально-випробувального центру для обслуговування, поточного ремонту, модернізації БПЛА, а також навчання персоналу, що відноситься до експлуатації безпілотних літальних апаратів Bayraktar.

Нагадаємо: Українська компанія отримала сертифікат на двигун AI-450T для ударних безпілотників

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України