Війна РФ проти України

Для ЗСУ наступного року закуплять нову партію Bayraktar

Міністерство оборони України закупить нову партію Bayraktar наступного року – О.Рєзніков

Міністерство оборони наступного року придбає у Туреччини нову партію безпілотних літальних апаратів Bayraktar для потреб Збройних сил України. Про це повідомив міністр оборони Олексій Рєзніков.

“Наші турецькі партнери публічно оголосили, що вони беруть українські двигуни для облаштування Bayraktar. Ми додатково плануємо придбати їх у наступному році. Але це будуть українські Bayraktar, наголошую. Тобто, виготовлені в Туреччині, але вони будуть українські, на озброєнні Збройних сил України “, – цитує слова Резнікова, сказані ним під час візиту у районі проведення операції Об’єднаних сил, прес-служба Міноборони у п’ятницю.

За словами голови відомства, БПЛА Bayraktar будуть застосовуватися, “оскільки ми маємо захищати нашу незалежність, у тому числі згідно з 51 статтею статуту ООН”.

Головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний додав, що Збройні сили перебувають у постійній готовності до застосування Bayraktar у разі провокативних дій з боку збройних формувань РФ.

26 жовтня Збройні сили України (ЗСУ) вперше застосували бойовий розвідувально-ударний безпілотний комплекс Bayraktar, куплений у Туреччини, в районі проведення операції Об’єднаних сил (ООС) на Донбасі за наказом головнокомандувача генерал-лейтенанта Валерія Залужного.

Згодом стало відомо, що в Україні планують налагодити повномасштабне виробництво безпілотних літальних апаратів Bayraktar, яке може розпочатися вже найближчим часом.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України