Авторські статті

Україна 18-го січня все ще буде огорнута морозами

Найближчої ночі в більшості наших областей градуси кусатимуть й щипатимуть пристойними “мінусами” – переважно -16-23 градуси, місцями -22-27 градусів

Вдень на Голодну кутю, на Святвечір, передбачається -9-14 градусів. прогноз погоди на найближчі святкові дні повідомила Наталія Діденко.

У південній частині України та на південному заході вночі -10-15 градусів, вдень -6-12 градусів.

Снігу великого не буде завтра, опади хіба що можливі в Криму та Приазов’ї, а також трохи політає сніжок на Заході та Півночі.

У Києві 18-го січня – без істотних опадів, проте сонця поменшає, прикриє столицю хмарами і тому може десь заявитися невеликий сніг. На дорогах ожеледиця. Найближчої ночі -15-18 градусів, вдень -12-15 градусів, ввечері, на Святвечір до -17 градусів.

На Водохреще морози ще домінуватимуть в Україні, проте тепле повітря почне вже відтісняти низькі градуси і в західних областях України почнеться послаблення морозів.

20-го січня потепління пошириться східніше, а 21-го січня, у четвер, значну частину України охопить відлига і з’явиться багато “плюсів”.

Почне танути сніг, каша буде і під ногами, і в голові від таких стрибків температури повітря та атмосферного тиску. Візьміть це до уваги.
Але поки що – морозу й справжньої зими вистачає на всіх)

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України