УДАР вимагає покарати сепаратистів на Сході та Півдні України

Депутати Львівської обласної ради від партії «УДАР» вимагають від Служби безпеки України та інших правоохоронних органів покарати сепаратистів, що загрожують цілісності України та життю українців,  а також – депортувати громадян РФ, що брали участь в протиправних діях на території України.  Відповідна заява була оголошена під час сесії Львівської обласної ради.

У заяві зазначається, що влада повинна захистити мирних громадян Сходу та Півдня України, які сьогодні потерпають від безчинств сепаратистів та агентів російських спецслужб. «Найкращі сили Генеральної прокуратури, Міністерства внутрішніх справ та Служби безпеки України повинні зосередитись на профілактиці і упередженні подальших провокацій. Усі громадяни Російської федерації, помічені в протиправних діях на території України, силами Служби безпеки України та міліції, прикордонної служби повинні бути негайно депортовані із забороною не менше як на п’ять років відвідувати нашу країну», – наголошують у фракції «УДАР» Львівської облради.

Крім того, ударівці зазначають, що програмою максимум для Росії є ескалація протистояння, провокування силових зіткнень та кровопролиття та зрив президентської виборчої кампанії в Україні.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

1 × 3 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh