Авторські статті

УДАР наступного пленарного тижня вимагатиме ухвалення нового закону про амністію, який звільнятиме активістів без будь-яких передумов

«УДАР» наступного пленарного тижня вимагатиме ухвалення нового закону про амністію, який передбачатиме реабілітацію жертв режиму без будь-яких передумов. Про це заявила народний депутат від «УДАРу» Ірина Геращенко, яка сьогодні відвідала Черкаси.

Вона наголосила, що влада ставиться до політичних в’язнів як до заручників, і ніхто не збирається їх випускати. За словами Геращенко, ця тенденція помітна не лише в Києві, але і в регіонах. «Згори» спущене розпорядження, щоб  суди на місцях не відпускали заарештованих активістів і тримали їх як заручників», – зауважила Геращенко. Вона зазначила, що протягом останнього тижня за надуманими причинами скасовують засідання апеляційних судів щодо активістів.  «Я побувала сьогодні в Черкаському апеляційному суді. Сьогодні було скасовано два засідання, вчора три. Причини – хвороба суддів, неявка представників слідчих груп, прокурорів», – сказала вона.

Геращенко переконана, що влада вирішила «ще більше закрутити гайки відносно активістів» і таким чином посилити тиск на Майдан та опозиційні сили.

Крім того, народний депутат зауважила, що відвідала Черкаський слідчий ізолятор, однак їй було відмовлено у побаченні з затриманими попри надання всіх необхідних для цього документів.  «Мені було відмовлено у зв’язку з рішенням керівника слідчої групи Руслана Андріяша», – сказала вона. Геращенко додала, що в Черкасах наразі 17 політичних в’язнів.  Народний депутата від «УДАРу» запевнила, що прізвища всіх прокурорів, слідчих та суддів, які причетні до ухвалення незаконних рішень будуть внесені до люстраційного списку.

«Останні події навколо затриманих свідчать про посилення політичних репресій та небажання влади звільняти заручників. Режим Януковича не збирається визнавати свої помилки, сідати за стіл переговорів та звільняти людей», – додала Ірина Геращенко.

Українці не здаються. Боротьба триває! Не будьте осторонь, не «продиваньте» своє майбутнє! Якщо ви не маєте змоги побувати на цьому протистоянні у Києві, допоможіть тим, хто хоче добратися туди, та тим, хто там перебуває.

Добровільний збір коштів для протестувальників на Майдані: картка Приватбанку 5457082230251691. НЕ БУДЬТЕ БАЙДУЖИМИ ДО МАЙБУТНЬОГО УКРАЇНИ!

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.