Авторські статті

Американські політики обіцяють запровадити миттєві санкцій у разі проведення українською владою силового сценарію

Українські парламентарі від опозиції провели зустрічі у Вашингтоні з американськими конгресменами та з представниками української громади. На цих зустрічах мова йшла про запровадження санкцій щодо українських посадовців, причетних до терору щодо мирних демонстрантів в Україні.

Про це на брифінгу у Штабі національного опору за підсумками візиту до США розповіли народні депутати Олег Медуниця та Володимир Шульга.

«Наша позиція була почута і сприйнята. Вчора конгрес США прийняв досить жорстку резолюцію і, до речі, ця резолюція була прийнята позапланово», – розповів Медуниця.

За його словами, особливу роль у підтримці демократії в Україні відіграє місцева українська громада.

«Американські українці закликали створити групу сприяння Україні в конгресі США. Якщо така група три тижні тому налічувала 10 конгресменів, то зараз їх 47», – сказав депутат.

Володимир Шульга повідомив, що американські політики застерегли українську владу від проведення силового сценарію.

«Під час зустрічі зі Збігнєвим Бжезинським, думка якого має величезний вплив на американський політикум, ми почули, що застосування сили проти мирних демонстрантів в Україні призведе до миттєвого запровадження проти представників української влади фінансових санкцій та санкцій іншого характеру», – розповів Шульга.

Українці не здаються. Боротьба триває! Не будьте осторонь, не «продиваньте» своє майбутнє! Якщо ви не маєте змоги побувати на цьому протистоянні у Києві, допоможіть тим, хто хоче добратися туди, та тим, хто там перебуває.

Добровільний збір коштів для протестувальників на Майдані: картка Приватбанку 5457082230251691. НЕ БУДЬТЕ БАЙДУЖИМИ ДО МАЙБУТНЬОГО УКРАЇНИ!

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України