Наше основне завдання – побудувати в українській державі нову владну систему на европейських принципах

Ця банда має розуміти: народ повстав по всій Україні. Люди підіймаються незалежно від того свята чи будні. Люди знають: боротьба – це те, що нас сьогодні призведе до великої, сильної, соціяльно справедливої, европейської, цивілізованої української держави. На цьому, виступаючи зі сцени на Майдані Незалежности 24 грудня 2013 року, наголосив лідер ВО “Свобода” Олег Тягнибок.

Очільник українських націоналістів звернув увагу на те, що влада намагається творити різні громадські організації та об’єднання, за допомогою яких від імени учасників Майдану дискредитувати Революцію Гідности. За словами Голови ВО “Свобода”, влада прагне це робити руками придворних псевдодіячів, які не мають жодного стосунку до громади. Режим через підконтрольні ЗМІ намагається чинити розкол у суспільстві. Олег Тягнибок розповів також і про инші владні провокації та закликав людей не піддаватися на них.

“Ми закликаємо кожного свідомого українця, який хоче гнати в шию режим Януковича, приєднуватися до боротьби та ставати до лав Всеукраїнського об’єднання “Майдан”. Нас має бути багато. Ми повинні об’єднати людей не тільки в Києві, а й по всій Україні – в кожному місті та селі. Вони мають в себе на місцях чинити спротив тій банді”, – зазначив лідер “Свободи”, зауваживши, що вже затверджено форму заяви на вступ до ВО “Майдан”.

Націоналіст також наголосив на сьогоднішній перемозі активістів Майдану: завдяки активній позиції громади та народних депутатів було не допущено проведення сесії нелегітимної Київради. Олег Тягнибок спростував закиди влади про те, що буцімто опозиція є винною у невиплаті заробітної плати б’юджетникам. Адже нестача грошей у б’юджеті спричинена тим, що влада під час формування фінансового документа ще до початку року залишила ці статті ненаповненими. Знаючи наперед, що коштів не вистачатиме, влада все ж таки проштовхнула ухвалення б’юджету. А тепер свою недолугість намагається “списати” на людей, які вийшли на боротьбу з режимом.

“Маємо змінити взаємостосунки всередині влади, взаємостосунки між владою і громадою. Влада має бути иншою – чесною, прозорою і справедливою. Наше основне завдання – зруйнувати теперішню владну систему та побудувати нову на европейських принципах в українській державі”, – підсумував очільник націоналістів.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

three × five =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh