Авторські статті

У Житомирі вчинено спробу викрадення активіста

29 січня 2014 року на одній із центральних вулиць міста Житомира невідомі побили та спробували викрасти члена Малинської міської організації Всеукраїнського об’єднання “Свобода” Віктора Рязанцева.

Свободівець із прапором у руках рухався по вулиці Театральній, де на нього напали невідомі, почали бити та намагалися затягнути його в автомобіль. Перехожі громадяни, які стали свідками події, допомогли врятувати хлопця. На місце події викликали працівників міліції, які затримали одного із нападників.

“Цей напад став продовженням низки злочинів проти активістів житомирського Майдану, серед яких побиття членів політичних партій, громадських активістів та журналістів, погрози вбивством, пошкодження автомобілів та спроби проникнення до житла. Пов’язуємо спробу викрадення свободівця Віктора Рязанцева з намаганням залякати учасників протесту та тиском на майданівців”, – зазначив голова Житомирської обласної організації ВО “Свобода” Сидір Кізін.

Українці не здаються. Боротьба триває! Не будьте осторонь, не «продиваньте» своє майбутнє! Якщо ви не маєте змоги побувати на цьому протистоянні у Києві, допоможіть тим, хто хоче добратися туди, та тим, хто там перебуває.

Добровільний збір коштів для протестувальників на Євромайдані: картка Приватбанку 5457082230251691 (НЕ БУДЬТЕ БАЙДУЖИМИ ДО МАЙБУТНЬОГО УКРАЇНИ!) Кожна копійка буде великою допомогою!

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України