На Миколаївщині «ударівців» викликають до правоохоронних органів

На Миколаївщині на активістів партії «УДАР» влада здійснює тиск. Зокрема, як повідомили в Миколаївській обласній організації «УДАРу», на активістів тиснуть силові структури.

«Ударіців» викликають до правоохоронних органів, де їх залякують та вимагають відмовитися від підтримки опозиції.

Правоохоронці звинувачують тих «ударівців», які викликаються, в тому, що вони нібито входять до організованого злочинного угрупування, яке займається екстремізмом. Крім того, людям показують їх фотографії під час участі в масових заходах та переказують суть їх розмов, як робочих так і особистих.

«Таким чином, відбувається постійне прослуховування телефонних розмов та відео-фото спостереження. Підприємців, які пов’язані з «УДАРом» постійно відвідують різні державні інспекції з перевірками», – зазначають в Миколаївській обласній організації «УДАРу».

Українці не здаються. Боротьба триває! Не будьте осторонь, не «продиваньте» своє майбутнє! Якщо ви не маєте змоги побувати на цьому протистоянні у Києві, допоможіть тим, хто хоче добратися туди, та тим, хто там перебуває.

Добровільний збір коштів для протестувальників на Євромайдані: картка Приватбанку 5457082230251691 (НЕ БУДЬТЕ БАЙДУЖИМИ ДО МАЙБУТНЬОГО УКРАЇНИ!) Кожна копійка буде великою допомогою!

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Avatar

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

seven − 2 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh