Авторські статті

На Миколаївщині «ударівців» викликають до правоохоронних органів

На Миколаївщині на активістів партії «УДАР» влада здійснює тиск. Зокрема, як повідомили в Миколаївській обласній організації «УДАРу», на активістів тиснуть силові структури.

«Ударіців» викликають до правоохоронних органів, де їх залякують та вимагають відмовитися від підтримки опозиції.

Правоохоронці звинувачують тих «ударівців», які викликаються, в тому, що вони нібито входять до організованого злочинного угрупування, яке займається екстремізмом. Крім того, людям показують їх фотографії під час участі в масових заходах та переказують суть їх розмов, як робочих так і особистих.

«Таким чином, відбувається постійне прослуховування телефонних розмов та відео-фото спостереження. Підприємців, які пов’язані з «УДАРом» постійно відвідують різні державні інспекції з перевірками», – зазначають в Миколаївській обласній організації «УДАРу».

Українці не здаються. Боротьба триває! Не будьте осторонь, не «продиваньте» своє майбутнє! Якщо ви не маєте змоги побувати на цьому протистоянні у Києві, допоможіть тим, хто хоче добратися туди, та тим, хто там перебуває.

Добровільний збір коштів для протестувальників на Євромайдані: картка Приватбанку 5457082230251691 (НЕ БУДЬТЕ БАЙДУЖИМИ ДО МАЙБУТНЬОГО УКРАЇНИ!) Кожна копійка буде великою допомогою!

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.