Авторські статті

У Запоріжжі влада продовжує утримувати політичних заручників

7 лютого 2014 року в Запоріжжі громада міста, політичні партії та громадські організації пікетували Апеляційний суд Запорізької области на підтримку активістів запорізького Майдану, взятих режимом у заручники. Під час пікету в суді відбувалося слухання апеляції на зміну запобіжного заходу голові Запорізької обласної організації ВО “Свобода” Віталію Подлобнікову.

Суд, що тривав дві з половиною години, ухвалив рішення про зміну запобіжного заходу, дозволивши Віталієві Подлобнікову вільно пересуватися з 8:00 до 12:00.

Також раніше суд відхили апеляцію ще одного активіста Запорізького майдану Ігоря Артюшенка та посадив під домашній арешт правозахисника Анатолія Шевченка.

“Ми не задоволені цим рішенням суду, покликаним відсторонити від політичної діяльности голову обласної організації “Свободи”. Ми вимагали від суду замінити домашній арешт особистим зобов’язанням чи віддати обвинувачуваного на поруки народних депутатів свободівців Ігоря Янківа та Олексія Кайди”, – заявив адвокат Сергій Гайдук.

Українці не здаються. Боротьба триває! Не будьте осторонь, не «продиваньте» своє майбутнє! Якщо ви не маєте змоги побувати на цьому протистоянні у Києві, допоможіть тим, хто хоче добратися туди, та тим, хто там перебуває.

Добровільний збір коштів для протестувальників на Майдані: картка Приватбанку 5457082230251691. НЕ БУДЬТЕ БАЙДУЖИМИ ДО МАЙБУТНЬОГО УКРАЇНИ!

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.