Авторські статті

Українська авіяція на сторожі путінської олімпіяди

“6 лютого 2014 року літаки СУ-27 Галацької бригади тактичної авіації, що постійно перебувають у Миргороді, прибули на тимчасове місце дислокації – на аеродром Бельбек у Криму. За словами командування, вони підсилять повітряну безпеку держави у зв’язку з зимовою олімпіядою в Сочі. Незрозуміло, чому така увага до збереження спокою під час спортивних заходів у сусідній державі, яка відкрито підтримує сепаратизм та втручається у внутрішні справи України. Але якраз до цих загроз руки не доходять”, – прокоментував репортаж, що з‘явився 5 лютого 2014 року, народний депутат України, заступник Голови Всеукраїнського об’єднання “Свобода” Юрій Сиротюк.

“Режим Януковича надто вже відкрито грає на боці Кремля. Путін боїться терактів, що можуть попсувати імідж олімпіяди – і українські літаки спеціяльно перебазовують, щоб захистити повітряний простір сусідньої держави з боку Криму. Та де ж тут національна безпека України? Крим перетворюється на джерело нестабільности. Верховна Рада автономної республіки офіційно звертається до Російської Федерації з проханням ввести війська для захисту місцевого населення, закликає до запровадження надзвичайного стану в Україні (що призведе до кривавого конфлікту та можливої дезінтеграції держави). З “тітушків” і проросійського “казачєства” формують незаконні воєнізовані угрупування, що відверто виступають проти цілісности та незалежности України.

Ключовою загрозою залишається перебування Чорноморського флоту Росії в Криму, і Кремлю не знадобиться багатьох зусиль, щоби “звільнити русскоязичноє насєлєніє”. Тобто ризик втрати півострова високий як ніколи. За проукраїнської влади кримські політики давно б сиділи під арештом за звинуваченням у державній зраді, закликах до повалення режиму і посяганні на цілісність держави та її суверенітет. Натомість СБУ навіть не спромоглася відкрити кримінальне провадження. Ще б пак, вона не має часу – бо фабрикує безглузді справи на майданівців! А де “Беркут” та инші спецпідрозділи, покликані боротися з терористами та заколотниками? А всі вони у Києві – звіріють в урядовому кварталі…

Слід негайно повернути кримський “Беркут” та підрозділи внутрішніх військ на півострів, щоб не допустити захоплення контролю заколотниками. Самих же депутатів, які зверталися до іноземної держави, слід як мінімум затримати і допитати. Якщо не втрутитись сьогодні – завтра буде пізно.

Усі розуміють, що відверті виступи окремих політиків викликані фінансово-політичною підтримкою Кремля. Є великий ризик втручання російських військ “для наведення порядку” на території Криму. Щоб запобігти деструктивному сценарію, необхідно посилити прикордонні частини, перебазувати до Криму додаткові підрозділи Збройних Сил, причому усіх видів військ – не лише повітряних. Слід зосередити підрозділи Сухопутних військ на прикордонних з РФ теренах, привести до повної боєготовности Військово-морські сили.

І, звісно, українська армія повинна забезпечувати стабільність і бути готовою дати відсіч агресії, а не допомагати потенційному супротивнику малювати картинку “стабільности” на Кавказі. Українські міністри чомусь більше дбають про спокій в Росії, ніж про проблеми революційної України. Сьогодні з вуст одіозного міністра Захарченка, який укотре “попереджає екстремістів”, злетіла фраза – “Сьогодні – день відкриття зимової олімпіяди у Сочі, і своїми екстремістськими діями зловмисники намагатимуться затьмарити цю подію та привернути увагу до себе та своїх вимог”. Путін дав вказівку не витісняти олімпіяду з екранів – і “малоросійські” чиновники взяли під козирок.

На жаль, не маємо української влади. Сподіваюсь, що армія і далі стоятиме на сторожі цілісности України”, – підсумував парламентар.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Один коментар

  1. А шо то за чмо о той сратюк? Ааааааа! Та тож виродок який виносить помиi з маэтку втягнисрака. Фу фу фу гидота.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.