Новини з Австрії

У Верхній Австрії чоловік застрелив дружину в потилицю з пістолета

Вона сиділа за обіднім столом, нічого не підозрюючи, коли її чоловік з’явився позаду і натиснув на курок із пістолетом у руці. 46-річний чоловік із Вайскірхен-ім-Аттергау перебуває під вартою у Вельсі за підозрою у вбивстві.

Державне управління кримінальної поліції розслідує підозру у вбивстві з полудня суботи, 8 січня 2022 року. Близько 14:45 у житловому будинку у Вайсенкірхен-ім-Аттергау загострився давно тліючий конфлікт у відносинах подружжя. Це спонукало 46-річного чоловіка взяти зареєстрований на нього пістолет Glock 17 і просто вистрілити в потилицю своїй 42-річній дружині, яка сиділа за обіднім столом.

Потім чоловік викликав поліцію та без опору дозволив заарештувати себе. Після прибуття швидкої матір п’ятьох дітей подала ознаки життя, і рятувальний гелікоптер доставив її до університетської лікарні Кеплера в Лінці. Там, однак, того вечора вона померла від тяжких травм голови. На допиті 46-річний чоловік у всьому зізнався. За розпорядженням прокуратури його доставили до слідчого ізолятора Вельса.

На додаток до зброї вбивства, яким чоловік володів на законних підставах, поліція виявила в будинку ще три одиниці довгоствольної зброї. Щоб з’ясувати точну причину смерті, прокуратура наказала провести розтин тіла жінки. Розслідування продовжується. Згідно з початковою інформацією, передісторією кривавого акту, ймовірно, став конфлікт у відносинах, що тлів роками. Пандемія корони, можливо, також зіграла важливу роль. Обидва дуже цікавилися політикою, кілька років тому навіть балотувалися від FPÖ до місцевої ради. Мати п’ятьох дітей вважалася затятим противником щеплень і не приховувала цього в соцмережах. Знайомі вважали її за активного коронаскептика. Проте чоловік Даніель С., 46-річний корінний німець був вакцинований. Чи не це підлило олії у вогонь конфлікту?

Щодо нього діє презумпція невинності.

За матеріалами: https://www.oe24.at/
Фото: Andie Schiel

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України