Новини з Австрії

В Австрії федеральний уряд запровадив суворіші карантинні обмеження

Кризовий саміт Австрійського федерального уряду з представниками федеральних земель та експертами із загальнонаціональної кризової координації Covid (GECKO) передбачив нові заходи до свята Богоявлення.

Вимога маски FFP2 поза приміщенням, якщо двометрова відстань не може бути витримана – в пішохідних зонах, чергах, групових зборах і т. д. Федеральні землі також можуть самостійно зробити обов’язковим носіння маски в місцях, що часто відвідуваються.

З 8 січня період карантину скоротиться до п’яти днів, після чого можливе безкоштовне тестування для виходу з нього. Відмінність між контактними особами 1-ї та 2-ї категорії скасована. Відтепер людина, яка пройшла повторну вакцинацію або одужала після подвійної вакцинації, більше не вважатиметься контактною особою.

Те саме застосовно, якщо всі особи в момент зараження були в масках FFP2. Це також стосується дітей. З 1 лютого Зелений паспорт діє лише протягом шести місяців.

З 11 січня в Австрії суворіший контроль (на вході або на касі) у роздрібній торгівлі і, за прикладом Зальцбурга, загального правила 2G для забезпечення дотримання фактично застосовних обмежень для нещеплених людей.

Усіми цими заходами федеральний уряд хоче запобігти новому спільному локдауну. Причина посилення – різко збільшується рівень зараження вірусом Омікрон.

Як стало відомо з переговорних кіл, усі експерти також висловилися за обов’язкову вакцинацію.

Губернатор Нижньої Австрії Йоханна Мікль-Лейтнер: “Сьогоднішній день знову показав, що всі експерти та всі відповідальні особи у федеральному уряді та уряді земель працюють з повною віддачею, щоб найкраще впоратися з цією глобальною проблемою для Австрії. Усі об’єднуються та працюють щосили. , щоб взяти вірус під контроль, дотримуючись балансу між охороною здоров’я, економікою та робочими місцями”.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України