У реальності головну відповідальність за події в країні несе Ющенко – експерт

У реальності головну відповідальність за події в країні несе Віктор Андрійович Ющенко. Ланцюг його навмисних і випадкових помилок в період 2005-2010 рр. дозволила повернути з небуття Віктора Януковича з Партією регіонів, яким вдалося реанімуватися виключно завдяки особистому сприянню Ющенко , і потім повернутися до влади.

Але головне злочин Ющенка полягає в тому , що він не використав унікальний шанс отримати MAP ( Membership Action Plan ) NATO в 2006 році.

Саме в 2006, а не 2008. Але тоді замість НАТО Ющенко вирішив будувати ширку з Партією регіонів.

Вся подальша ланцюг подій: розстріли на Майдані, втрата Криму, окупація сходу – тільки лише наслідки політики національного зрадництва Віктора Андрійовича.

Taras Berezovets.

Comments

0 comments

5 коментарів

  1. На жаль, він ніколи не дізнається про думку людей. Справді, навіть Янукович був меншим злом, бо відкрито зневажав Україну. А цей ситий, вдоволений панок прикривав свої оборудки гучними заявами про патріотизм та якісь дуже сумнівні руки. Йому віділлються сльози матерів та рідних героїв Небесної сотні, його наздоженуть материнські прокляття і тавром ляжуть на брехливу усмішечку!

  2. І носить українська земля таких політологів.Іуда і в Україні іуда.

  3. Хто в..ався – невістка.Хтось планував на пару правити аж до 2029 року,створював ПРіБЮТи, а винний Ющенко.Хтось і досі співпрацює з Миедведчуком та Портновим(читай -з Путіним) ,а винний Ющенко. Одна школа пропагандонства з расєйською,кісєльовська ?

  4. Да, Ющенко – главный виновник в нынешней трагедии Украины.

  5. наконец-то хоть Вами, Тарас, написана настоящая правда. А то всё пытаются свернуть на Тимошенко (к ней можно относится по-разному, но это очень смелая и умная женщина) Именно Ющенко изменил цену договора на газ, поскольку его родной брат имел в этом интерес. и подписал цену первоначального изменения цены ,если не ошибаюсь в 108 дол., его премьер Ехануров. только многие этого не помнят или не хотят помнить. именно из-за ющенко – его самолюбования пустословия и ничего неделания в стране у нас и происходят сейчас многие события. абсолютно с Вами согласна, что именно ющенко – главный виновник розвала теперешнего и в стране и самой страны.

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

eleven − nine =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh