Авторські статті

Соболєв розповів, про що говорили лідери фракцій з Віце-президентом США

Уряд США підтримує територіальну цілісність України, засуджує російську агресію, визнає Крим в складі України та зробить все можливе, щоб фінансова допомога Україні була надана у найкоротші терміни. 
Про це повідомив в.о. Голови фракції “Батьківщина” Сергій Соболєв, коментуючи зустріч лідерів фракцій з Віце-президентом США Джозефом Байденом.

“Ми обговорили не тільки питання економічної допомоги Україні, зокрема, сприяння надання кредитів, але й питання щодо розв’язання кризи, перший крок до якої був зроблений під час Женевської конференції. Ми мали можливість в закритому колі обговорити питання реалізації тих питань, які були поставлені на Женевській конференції. Зокрема, ми чітко констатували, що ті провокації, які здійснює сьогодні Росія, яка підписалась під женевським протоколом, дають можливість відповісти на ключове питання: хто підбурює озброєних людей на захоплення приміщень, на катування, вбивства”, – сказав Соболєв.
Також лідер фракції “Батьківщина” повідомив, що під час зустрічі з Віце-президентом США обговорювалось питання боротьби з корупцією.
“Я відкрито заявив про те, що питання боротьби з корупцією неможливо розв’язати, якщо не будуть арештовані рахунки, в тому числі й банківських установ РФ, які фінансують тероризм. Ці банки та організації вже названі СБУ, і якщо щодо них не будуть застосовані санкції, ми ніколи не зможемо припинити ці брудні фінансові потоки, які йдуть на фінансування терору в Україні”, – наголосив Сергій Соболєв.
Він також зазначив, що висловив подяку за принципову позицію і арешт Дмитра Фірташа, за яким стоїть пряме фінансування Януковича.
“Байден повідомив, що США й надалі робитимуть усе можливе для того, щоб зупинити процеси корупції, які розповзаються, як метастази, не лише в Україні, а й по всьому світу”, – сказав Соболєв.
Водночас, за його словами, Байден більшу частину зустрічі цікавився питанням, що робить сама Україна для боротьби з корупцією.
Також під час зустрічі Сергій Соболєв передав Віце-президенту США лист від Юлії Тимошенко, де вона чітко дає опис ситуації в країні і що треба зробити для того, щоб негайно була припинена військова агресія Росії проти України.
“Пан Байден дуже схвально прийняв цей лист і відзначив, що американський уряд завжди боровся за визволення політичного в’язня Юлії Тимошенко”, – сказав голова фракції “Батьківщина”.
Сергій Соболєв також подякував через Д. Байдена уряду США за допомогу і принципову позицію під час окупації Криму Російською Федерацією. Зокрема, за невизнання референдуму і визнання територіальної цілісності України.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України