У «Правому секторі» не виключають, що ФСБ готує в Україні серію терактів

Про це йдеться у заяві «Правого сектору», розміщеній на сторінці лідера цієї організації Дмитра Яроша у Facebook.

У заяві йдеться: «Ми з кількох джерел отримали оперативну інформацію про те, що найближчим часом є не виключеним проведення низки терористичних актів, спрямованих на очорнення «Правого сектору» та інших силових структур Майдану, сіяння паніки у суспільстві, наростання сепаратистських тенденцій та створення базису для розширення репресій. Ці теракти можуть бути вчинені агентурою ФСБ за можливої підтримки окремих представників МВС України».

У заяві сказано, що про ймовірність здійснення терактів «також свідчить заява внутрішньоокупаційного міністра МВС Захарченка, згідно з якою «праворадикали» нібито самі готуються до здійснення терактів. Знаючи специфіку МВС та його найвищого керівництва, неважко здогадатися, що якщо Захарченко заявляє про можливість терактів, то такі теракти можуть бути вчинені з його відома».

«Правий сектор» заявляє, що не готує жодних терористичних актів. «Сама думка про використання терактів, під час яких могли б постраждати невинні люди, для нас є неприпустимою», – заявляж Ярош.

Як повідомляв УНІАН, міністр внутрішніх справ Віталій Захарченко заявив, що у правоохоронців достатньо можливостей для того, щоб знайти і притягнути до кримінальної відповідальності тих, хто планують злочинні дії. У зверненні Захарченка до громадян від 7 лютого йшлося: «Переговорний процес між владою та опозицією, який триває останні дні, дозволив частково зняти напругу в суспільстві. На Грушевського вже не лунають вибухи та не спалахують «коктейлі Молотова». Багато людей переосмислили події та вже розуміють, що силовий варіант – це шлях в нікуди. Але спокій не всім до вподоби. Праворадикальні угрупування планують знову розхитати мир і не зупиняться навіть перед терористичним актом. Про це свідчить і наявна у нас оперативна інформація, і останні події у Будинку профспілок, де стався вибух. Не виключено, що під час виготовлення вибухового пристрою».

6 лютого близько 9.30 стався вибух на Майдані, в Будинку профспілок. Вибухнула коробка з нібито ліками, постраждали двоє юнаків. В одного відірвало кисть руки, другий втратив око.

 

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

4 × one =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh