Авторські статті

Сьогодні опозиція проведе попереджувальний годинний страйк – обіцяють більше 50 тис людей

Очікується, що більш ніж 50 000 людей приєднаються до страйку. У четвер, 13 лютого, активісти партії «УДАР» проведуть загальнокиївську ходу.

Учасники ходи пройдуть вулицями Богдана Хмельницького – Володимирська – Андріївський узвіз – Контрактова площа, повідомила прес-служба партії.

Збір учасників о 09:00 на вулиці Інститутська, 2.

Після цього, о 12:00, розпочнеться годинний попереджувальний страйк з метою захисту конституційних прав і свобод громадян України.

Партія “УДАР” закликає киян проявити громадянську позицію і о 12:00 провести попереджувальний страйк протягом однієї години.

Зі слів голови страйкового комітету міста Києва та екс-кандидата в нардепи від партії “УДАР” Юрія Крикунова, беручи участь у страйку, громадяни не будуть порушувати закони.
Він також повідомив, що близько 100 малих і середніх підприємств готові приєднатися до страйку. Очікується, що більше 50 000 людей приєднається до страйку. У випадку, якщо вимоги людей, що вийшли на страйк, не будуть виконані, то наступним кроком буде безстроковий страйк, а мережа страйкових комітетів почне розгалужуватися.

Нагадаємо, 9 лютого лідер парламентської фракції “УДАР” Віталій Кличко на Майдані Незалежності під час чергового віче закликав учасників Євромайдана долучитися до всеукраїнського страйку.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України