Авторські статті

Беркут може не впоратися. Влада всерйоз стривожена зростанням кількості загонів самооборони

Будь-які воєнізовані, збройні формування створення і діяльність яких не передбачена законом, є незаконними. За їх створення та участь у них передбачена кримінальна відповідальність. Про це під час брифінгу повідомила начальник Головного управління Генеральної прокуратури України Ірина Зарубинська.

“Виявлено 28 рішень органів місцевої влади про створення таких формувань, як “Народна Самооборона”. Їх діяльність не передбачена законодавством України, тобто вони не мають жодних повноважень, тим більше делегованих їм державою. Законодавство України прямо забороняє створення на території України будь-яких військових чи інших збройних формувань, діяльність яких не передбачена законом”, – повідомила І.Зарубінская.

Вона зазначила, що ст. 260 КК передбачає кримінальну відповідальність за створення незаконних збройних або військових формувань.

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

2 коментарів

  1. конечно не справиться. фашистское банд формирование сс беркут, народ будет гасить без жалости. эту опг ждёт расформирование и народный требунал, это тех, кто выживет, а остальных, простро растреляют как врагов народа и изменников Украины! против народа безсмысленно идти, никто ещё в борьбе с народом не выиграл. не было в истории такого. на донбассе никто из народа не будет за рыгоанальное ворьё воевать, а только наёмники. а наёмники никогда не геройствовали, их только деньги интересуют. а не идея. так, что победа будет за народом и суд над всеми рыго-коммуняками, которые разграбили украину и народ загнали в нищету, ниже уже некуда. эта власть скоро рухнет. революцию против криминальных оккупантов уже не остановить никому.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.