Авторські статті

У пам’яті горлівчан Володимир Рибак, якого вбили за проукраїнську позицію минулого року

Рік тому назад у Горлівці під час сепаратистського мітингу був викрадений Володимир Рибак. Викрадений за те, що зривав прапори сусідньої держави та ніким невизнаної «республіки».

Його викрали та вбили. Але у пам’яті горлівчан, які не зрадили Україну, Володимир буде вічно жити, адже саме він є тим символом та оплотом українства Горлівки.

Як у 21 столітті можна викрасти та вбити людину? Це не могли зробити люди. Це зробили нелюди, мавпи, під впливом чужої та агресивної пропаганди.

Важко сказати, хто віддав наказ на цей страшний злочин. Я не думаю, що за цим стоїть мер Горлівки Євген Клеп. Я вважаю, що на той момент він не мав ніякого впливу на сепаратистів та російських найманців, що захопили Горлівку рік назад. Але факт залишається фактом, що він стояв недалеко від місця викрадення, та нічого не зробив, щоб перешкодити цьому. І це ми, справжні горівчані, ніколи не пробачимо.

Володимир був дуже розумною та справедливою людиною, ніколи не корився системі. Ще у 2011 році він брав участь у патріотичних ходах проти політичних репресій, що влаштувала банда Януковича.

Я сподіваюсь, що вбивці Володимира будуть знайдені та притягнуті до відповідальності. Це справа честі не тільки для міліції, колишнім співробітником якої був Володимир, але й всіх горлівчан.

З надією сподіваюсь на те, що коли Горлівку звільнять, площа Революції 1905 року, на якій і був викрадений Володимир Рибак, буде називатися його іменем, а проспект Перемоги – проспектом Рибака. Ми не маємо права вчинити по-іншому.

Володимир своїми вчинками показав не тільки справжню Горлівку. Він показав справжній Донбас. Український. Інакше й бути не може.

Я прошу не забувати також і за іншого горлівчанина – Миколу Березового, який загинув у серпні під Іловайськом, захищаючи нашу неньку. Дуже важко навіть подумати, що таких світлих та справедливих людей вже немає з нами. Це втрата не тільки для Горлівки. Це втрата для всієї України.

Слава Україні! Слава Герою Небесної Сотні Володимиру Рибаку!

Bohdan Miroshnikov , спеціально для Голос українською.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.