Авторські статті

У Горлівці відбувається зачистка місцевих бандформувань

Будівля комендатури міста по вул. Гагаріна (готель «Україна») була оточена російськими військовими, а вулиця в даному районі перекрита двома БТРами. Всіх «комендантів» вигнали на вулицю.

Що це означає? Російське військове командування вирішило остаточно позбутися місцевих та непідконтрольних бойовиків. Те, що не вдалося ще у вересні, входить у завершальну стадію зараз.

Безпосередньо в самому місті на даний момент шумно. По центральній частині міста їздить кілька «блукаючих мінометів» і обстрілюють північно-західні райони міста. Зокрема, в ж / м

Будівельник зафіксовано кілька влучень, одне з них – в приватний будинок по вул. Оленина.

У Донецьку також шумно. По всьому заході міста бойовики стріляють з мінометів. Найбільше страждають Київський і Петровський райони міста.

Сьогоднішні напади бойовиків на сили АТО в районі Майорська і Шумова ні до чого для терористів не привели, ВСУ успішно відбили всі атаки. У нас, правда, один поранений.

Взагалі, мені сьогоднішні тенденції не дуже подобаються. Адже це може говорити про початкову фазу настання російсько-терористичних військ. Ватажок терористичного табуна Захарченко вже «заявив», що вони готові взяти Маріуполь. Ну що ж, удачі, як говориться. Хочете закінчити свій безславний шлях від слюсаря-алкаша до «доблесного ополченця» в донецьких і приазовських степах – будь ласка. Нам же легше буде.

Тримаємося. Не ведемося на вкидання а також «прогнози» від одного відомого волонтера, який постійно твердить про те, що «наступ почнеться в найближчі 3-4 дні».

Слава Україні! Ми вистоїмо!

Bohdan Miroshnikov

для Голос українською

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України