Авторські статтіВійна рф проти України

Генштаб вже набрав потрібну кількість солдатів і “згортає” мобілізацію

   Під час проведення четвертої хвилі мобілізації військовим вдалося отримати заплановані показники і забезпечити гідну фахову підготовку бійців. Про це розповів начальник Генштабу ЗСУ Віктор Муженко.

Він зазначив, що четверта хвиля мобілізації практично завершена, передає Joinfo.ua з посиланням на прес-службу Міноборони. “Ми практично закінчуємо четверту хвилю мобілізації, причому з показниками, які були заплановані.  Раніше ми були змушені гнатися за кількістю, за короткий термін готувати максимальне число фахівців, а тепер ми зробили упор на професійну підготовку тих, хто потрапляє в армію”, – сказав Муженко.

За його словами, під час четвертої черги термін підготовки військових фахівців становив 1,5 місяця і більше. “Це дало нам можливість готувати бійців більш якісно, як в професійному плані, так і в психологічному”, – додав він.

Муженко також зазначив, що Міноборони вдалося поліпшити і матеріальне забезпечення навчальних центрів. “Усі навчальні центри сьогодні забезпечені технікою, озброєнням і всім іншим на 80% і більше. Під час навчання з’являються певні проблеми, пов’язані з інтенсивністю використання матеріальної бази, але це все робочі моменти, до яких ми готові”, – підкреслив Муженко.

Проте допомога волонтерів та органів місцевого самоврядування досі залишаються важливими для війська. “Нам допомагають, як органи місцевого самоврядування, так і волонтерські організації, які, незважаючи на нормативні та адміністративні перепони, поставляють армії багато необхідного і для підготовки військовослужбовців в тилу, і для виконання завдань за призначенням на передовій”, – резюмував начальник Генштабу.

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України