Авторські статті

Метою антиукраїнської влади може бути лише знищення всього Українського

Метою антиукраїнської влади може бути лише знищення всього Українського. Знищення шляхом деградації людей. Режим Януковича, який позбавляє народ права бути вільними людьми і жити в правовій европейській державі. Але український народ не зламати.

Вже вкотре влада спробувала зробити картину для світу, що буцімто в Україні відбувається протистояння між народом України. Та вчора вчергове цей задум провалився, бо, відстоявши 2 години перед барикадою, “тітушки” та инші найманці почали розходитися. Цього разу влада підготувалася, краще, бо привела більше запроданців, ніж у попередні рази. Але кількість – не завжди якість, бо значна частина із приведених осіб були чи то в стані алкогольного сп’яніння, чи під дією наркотиків. Також багато було школярів та галасливих “киянок”. Однак, чи то зрозумівши, що провокацій влаштувати не вдасться, чи то час “акції” закінчився – вони групами почали розходитися. Мабуть, для отримання оплати за свої послуги.

Нині ми вкотре показали, що Майдан стоятиме до перемоги і жодних провокацій допускати активісти не будуть. Ми тут для захисту своїх прав і свобод, тому, без сумніву, жодні найманці, проплачені “тітушки” не ризикнуть виступити проти людей, які боронять свою честь, гідність та ідею очищення України від бандитської влади Януковича.

Українці не здаються. Боротьба триває! Не будьте осторонь, не «продиваньте» своє майбутнє! Якщо ви не маєте змоги побувати на цьому протистоянні у Києві, допоможіть тим, хто хоче добратися туди, та тим, хто там перебуває.

Добровільний збір коштів для протестувальників на Майдані: картка Приватбанку 5457082230251691. НЕ БУДЬТЕ БАЙДУЖИМИ ДО МАЙБУТНЬОГО УКРАЇНИ!

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Один коментар

  1. Запроданци- это как раз вы сами, Клычко, слуга двух держав, такой же Тягнибвкс, с пропиской в Америке и расплывчатый Яйценюк. Не говоря уже о половине вашего электората, которым скручивали мозги ваши брехливые СМИття-запроданци. Да вы уже года с 2000 запродались Белому Дому, еще задолго до выборов 2004 года по стране шуршали в белые конвертики, а что там было -указивки или чеки.Факт тот, что люди, получавшие конвертики. голосовали за оранжевых.В политику порядочные люди не идут. А нам милее Янукович, он во всяком случае мирный, а вы запродались за доллары чужому дяде, как ваш Бандера -фюреру, и хотите полстраны на колени поставить, а кого не поставите -в крови утопить

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.