Авторські статті

У наших руках є усе для того, аби зберегти державу та наповнити її національним змістом

Поточний тиждень – тиждень парламентської роботи. Учора на початку засідання Погоджувальної ради ми висловили вимоги Майдану голові парламенту: влада має почути людей і негайно вжити заходів щодо відставки уряду і, в першу чергу, міністра внутрішніх справ В.Захарченка. Усі ті, хто відповідає за силові структури, негайно мають відзвітувати у парламенті про свавілля і злочини, які чинять особи у погонах. Окрім цього, ми оголосили вимогу щодо створення в парламенті тимчасової слідчої комісії, яка мала б обговорити це беззаконня і ухвалити необхідні рішення. Так звана “парламентська більшість” до наших вимог не дослухалася, у порядок денний засідання ВР не було внесено наші вимоги. Вони не чують голос опозиції, голосу народу – режим, вочевидь, ще й досі не узрів, що українці вже майже два місяці протестують проти його дій. Тому опозиція ухвалила рішення заблокувати парламент.Про це 14 січня 2014 року, виступаючи на Майдані Незалежности в Києві, повідомив протестувальникам Голова ВО “Свобода” Олег Тягнибок.

Очільник українських націоналістів розповів, що після того, як опозиція розпочала блокувати парламент, відбулися перемовини у Голови ВР за участи голів усіх фракцій парламенту. Під час перемовин опозиція вкотре переконалася в тому, що влада не розуміє, що відбувається в країні.

“Я апелював до Рибака з тим, що влада повинна усвідомити: вона керує усією державою і має враховувати інтереси усіх громадян України, які мають різні настрої й тенденції. І тому саме від влади залежить розв’язання політичної кризи, бо зараз не парламентська криза, а загальнополітична. Але вони нас не чують і говорять: “Розблокуйте парламент і працюйте” – владу пече затвердження б’юджету. Але що ж робить сама влада? 55-й день в Україні тривають протести – кого з “беркутівців” покарано за те, що вони проливали кров мирних протестувальників?! Зараз їхня відповідальність – це найважливіше, бо ці особи у погонах отримають зарплату з наших податків та ще й б’ють громадян, але не несуть за це відповідальности. Це не “Беркут” Партії регіонів, це не спецслужба Януковича чи Азірова – це спецпідрозділ, який має служити людям і за злочини проти громади вони мають відповідати.

Однак реакції немає. Влада це робить або навмисно, або насправді цього не розуміє. У мене враження, що це і те, й инше. Бо для чого вони голосували за закон про непереслідування активістів Майдану, коли нині репресії тривають? Посилаються на те, що закон не можливо юридично виконати, водночас кажуть, що вони відпустили 12 осіб – абсурд, бо коли для 12 активістів юридичні можливості були, а що ж з рештою?! Ми відразу казали, що цей закон – політичний компроміс, але після розмов із “регіоналами” склалося враження, ніби вони перебувають у координатах дитячого садка та на тому ж рівні інтелектуального розвитку”, – зазначив Олег Тягнибок.

Лідер “Свободи” наголосив, що влада діє за подвійними стандартами та розпочала ще й війну проти церкви.

“То вони дають наказ “тітушкам” захоплювати храм у Харкові, то вчора Міністерство культури погрожує УГКЦ зняттям із реєстрації. Сталін заборонив та вигнав цю церкву в підпілля, а тепер в цьому ж напрямку рухається режим Януковича.

Влада наче з ланцюга зірвалася і сподіватися на якісь поступки не доводиться, тому наш протест має ставати дедалі масовішим. Треба розуміти, що наша боротьба – шляхетна, а наші вимоги – правильні, тому треба перезавантажити владу, бо далі держава та її громадяни із таким керівництвом існувати не може.

У наших руках, у руках українців, є все для того, аби зберегти державу і наповнити її українським національним змістом. Тільки ми зробимо цю країну европейською і цивілізованою”, – заявив очільник націоналістичної політсили.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Один коментар

 1. Господа, ой!, паны националисты! Вы все тупые, но с ох..нным гонором, который
  вы унаследовали от бывших ваших панов – поляков. Есть мудрое изречение: ты
  свободен, но твоя свобода кончается там, где начинается чужая.Постарайтесь
  понять, что вы уже столько истоптали чужих свобод, а ведь все это помнится!
  И еще.Перестаньте угрожать.Вы уже заср..али мозги всему народу Западной Украины,
  скомпрометировали его в глазах остальных украинцев, а там ведь много хороших
  людей, в том числе и мои друзья.Они то причем? Если вашему Тягныбоку-Цегельскому-
  Фротману не терпится стать фюрером, то я подскжу более легкий путь: Украина,
  г.Киев, ул.Фрунзе, 103,больница №21, приемное отделение.Гарантирую – его мечты
  сбудутся сразу же после оформления.А этот его соратник с педерастической прической-
  будет при нем заместителем по идеологической работе.А ваши угрозы мы, конечно,
  хаваем, и не обижайтесь потом, что они будут реализованы, но уже нами и в вашу
  сторону!Вы – люди без Родины, и вам не понять тех, кто имеет свою Родину и любит
  ее.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.