Авторські статті

Радники Януковича штовхають його у прірву

Державний бюджет України на 2014 рік має бути переформатований з урахуванням видатків на проведення дострокових виборів Президента та парламенту, а також збільшення фінансування соціальних зобов’язань держави. Про це заявив депутат парламентської фракції “УДАР”, голова комітету Верховної Ради України з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин Валерій Пацкан у ефірі телеканалу ТВі.

“Лише одна цифра. В минулому році для онкохворих дітей було виділено 286 млн. грн. У сьогоднішньому бюджеті передбачено 50 млн. грн. І це виключно за рахунок доходів від державних лотерей, які надійдуть у серпні-вересні. А до того часу повинні помирати онкохворі діти? Водночас, 2,5 млрд. грн. передбачено на міліцію, на спеціальний підрозділи, які охороняють Януковича. З бюджету потрібно вилучити статті, які збільшують видатки на правоохоронні органи і спрямувати їх на дострокові вибори президента та парламенту”, – сказав Пацкан.

На його думку, влада недооцінює масштаби протестів, що відбуваються в Україні. “Майдан – це волевиявлення українського народу. На Майдані і в усіх містах в Україні пишуть – “Терпець увірвався”, “Досить”. Треба просто не займатися словоблудством, а треба почати працювати. Партія регіонів уже сьогодні мала починати підготовку до розгляду бюджету – збирати комітет і публічно розглядати пропозиції, які були надані опозицією”, – наголосив він.

Депутат підкреслив, що розблокування роботи парламенту для розгляду бюджету можливе лише за умови розгляду, зокрема, питань про відповідальність уряду Азарова та відставку міністра внутрішніх справ Захаренка. “Напевно у Януковича такі радники, які прямо штовхають його у прірву і кожен наступний крок до прірви – вибухонебезпечний”, – заявив Валерій Пацкан.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України