Авторські статті

Ми не поступимося жодною мірою, бо інакше приймемо зло

“Ми ніколи не згаснемо як смолоскипи нашої української незалежності, нашої української соборності і нашої української духовності. Будьмо королями і панами принаймні над власною долею – тоді станемо королями і панами власної держави. Те, що ми зараз робимо, – це не спринтерський біг. Це біг на довгу дистанцію, це марафон, де перемагає найбільш витривалий, найбільш стійкий і абсолютний у своїй вірі та своєму покликанні”, – заявила народний депутат України від ВО Свобода відомий мовознавець Ірина Фаріон.
Націоналістка наголосила, що важливо у житті від’єднати другорядне від головного, що є основою нашого буття.

“Український народ сказав, що без Бога ні до порога. Хіба це не є основою нашого буття? Хіба прихід Сина Божого 6 січня кожного року в наше серце не є способом вдосконалювати себе, зростати діаметром в душі? Як колись казав поет Василь Стус, невипадково він народився у Різдвяну ніч. Ці революційні події, які зараз маємо, мабуть, зовсім невипадково накладаються на Різдвяну пору. Це також знаково для нашого великого народу в його непростій ході до власного вдосконалення. Нам направду є, над чим працювати. Бо понад 700 років страшного колонізування нашого краю призвело до того, що ми маємо антимайдан поряд із нашим великим різдвяним полум’яним Майданом.

Такою є реальність. Але це не та реальність, яку ми збираємося прийняти. Це та реальність, з якою ми будемо натхненно боротися. Бо Християнство – це боротьба зі злом. Християнство – це не лавандова водичка, яка зализує рани. Християнство – це те, що випалює наші слабкості. Ми не маємо права як нація тепер на слабкість, якщо ми прийняли цей виклик ще в листопаді минулого року”, – заявила націоналістка.

Ірина Фаріон також розповіла активістам Майдану про те, яким чином опозиціонерам нині доводиться протистояти режиму. За словами народного депутата, нині у Верховній Раді зійшлося два світи: є орда – Партія регіонів і комуністи, та рать, якою є опозиція.

“Чи можуть знайти межи собою порозуміння орда і рать? Це не можливо. Тому ми зараз платимо за одну із найстрашніших помилок – попереднього президента, який підписував універсал національної єдности з бандитом, кримінальником, з людино, яка окопалася на своєму межигірському ординському троні. Власне, тому ми сьогодні позбавлені жодної можливості професійно працювати. Жоден із нас не може зараз спокійно перебувати вдома, бути біля своїх родин, здійснювати свою роботу, коли таке страшне протистояння в державі.

Ми не поступимося жодною мірою, бо инакше приймемо зло. Якщо ми приймемо зло – ми відкинемо Господа. А чи можемо ми відкинути Його, якщо він щороку приходить до нас у знак того, що ми маємо йти дорогою правди і волі до Нього. Це два найважливіші християнські концепти – правда і воля”, – заявила свободівка.

Не будьте осторонь, не «продиваньте» своє майбутнє! Якщо ви не маєте змоги побувати на Євромайдані, допоможіть тим, хто там перебуває.

Добровільний збір коштів для потреб Євромайдану: картка Приватбанку 5457082230251691 (НЕ БУДЬТЕ БАЙДУЖИМИ ДО МАЙБУТНЬОГО УКРАЇНИ!) Кожна копійка буде великою допомогою!

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

5 коментарів

 1. “Український народ сказав, що без Бога ні до порога”.Так вот слушайте, что говорит Бог:
  Пс.2:1. Зачем мятутся народы, и племена замышляют тщетное?
  Прит.24:21 Бойся, сын мой, Господа и царя; с мятежниками не сообщайся…
  Рим.13:1Всякая душа да будет покорна высшим властям, ибо нет власти не от Бога; существующие же власти от Бога установлены. 2 Посему противящийся власти противится Божию установлению. А противящиеся сами навлекут на себя осуждение… 4 ибо [начальник] есть Божий слуга, тебе на добро… он Божий слуга, отмститель в наказание делающему злое…6 …ибо они Божии служители…
  1Пет.2:13 Итак будьте покорны всякому человеческому начальству, для Господа: царю ли, как верховной власти, 14 правителям ли, как от него посылаемым для наказания преступников и для поощрения делающих добро, – 15 ибо такова есть воля Божия, чтобы мы, делая добро, заграждали уста невежеству безумных людей… 17…Бога бойтесь, царя чтите…
  1Тим.2:1-2 Итак прежде всего прошу совершать молитвы, прошения, моления, благодарения за всех человеков, за царей и за всех начальствующих…
  Тит.3:1 Напоминай им повиноваться и покоряться начальству и властям…
  Прит.17:11 Возмутитель ищет только зла; поэтому жестокий ангел будет послан против него…
  2Пет.2:10 … которые идут вслед скверных похотей плоти, презирают начальства, дерзки, своевольны и не страшатся злословить высших…
  Иуд.1:11 Горе им, потому что идут путем Каиновым, предаются обольщению мзды, как Валаам, и в упорстве погибают, как Корей.
  Иуд.1:8 так точно будет и с сими мечтателями, которые оскверняют плоть, отвергают начальства и злословят высокие власти.

 2. Старая дряхлая не дотраханная шизофреничка-комунистка Фарион говорит о Украине. Она её враг. Гнать фригидную фашистку от сюда поганой метлой!

 3. “Мы”, это значит они, а народ Украины, как был в числе ждущих выполнения обещаний, так и останется нищим. Что могут ещё пообещать эти словоблуды. Они уже видят себя королями и панами. А зло творят уже сейчас, не дожидаясь власти.

 4. Вы -кугутня,возомнившая себя чем-то прогрессивным,бандерьё,которое Бог лишил таланта.Вы не умеете НИЧЕГО,не дано вам.Горлать и махать кулаками-ваше всё.Не зря вас издавна называют- Быдло.

  1. Зашифрованному двоешнику 22222. Не повторяйте зомбоящик. Бог действительно лишил вас не только таланта. но и способности самостоятельно мыслить. Поэтому вы и есть быдло. Сейчас, в век интернета, есть альтернативные источники, поэтому если желаете понять суть проблемы, кромеТВ, используйту интернет. Проще всего, не понимая, вешать ярлыки. Труднее разобраться и понять. Поэтому желаю вам успехов на пути к познанию истины.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.