Авторські статті

Ми не поступимося жодною мірою, бо інакше приймемо зло

“Ми ніколи не згаснемо як смолоскипи нашої української незалежності, нашої української соборності і нашої української духовності. Будьмо королями і панами принаймні над власною долею – тоді станемо королями і панами власної держави. Те, що ми зараз робимо, – це не спринтерський біг. Це біг на довгу дистанцію, це марафон, де перемагає найбільш витривалий, найбільш стійкий і абсолютний у своїй вірі та своєму покликанні”, – заявила народний депутат України від ВО Свобода відомий мовознавець Ірина Фаріон.
Націоналістка наголосила, що важливо у житті від’єднати другорядне від головного, що є основою нашого буття.

“Український народ сказав, що без Бога ні до порога. Хіба це не є основою нашого буття? Хіба прихід Сина Божого 6 січня кожного року в наше серце не є способом вдосконалювати себе, зростати діаметром в душі? Як колись казав поет Василь Стус, невипадково він народився у Різдвяну ніч. Ці революційні події, які зараз маємо, мабуть, зовсім невипадково накладаються на Різдвяну пору. Це також знаково для нашого великого народу в його непростій ході до власного вдосконалення. Нам направду є, над чим працювати. Бо понад 700 років страшного колонізування нашого краю призвело до того, що ми маємо антимайдан поряд із нашим великим різдвяним полум’яним Майданом.

Такою є реальність. Але це не та реальність, яку ми збираємося прийняти. Це та реальність, з якою ми будемо натхненно боротися. Бо Християнство – це боротьба зі злом. Християнство – це не лавандова водичка, яка зализує рани. Християнство – це те, що випалює наші слабкості. Ми не маємо права як нація тепер на слабкість, якщо ми прийняли цей виклик ще в листопаді минулого року”, – заявила націоналістка.

Ірина Фаріон також розповіла активістам Майдану про те, яким чином опозиціонерам нині доводиться протистояти режиму. За словами народного депутата, нині у Верховній Раді зійшлося два світи: є орда – Партія регіонів і комуністи, та рать, якою є опозиція.

“Чи можуть знайти межи собою порозуміння орда і рать? Це не можливо. Тому ми зараз платимо за одну із найстрашніших помилок – попереднього президента, який підписував універсал національної єдности з бандитом, кримінальником, з людино, яка окопалася на своєму межигірському ординському троні. Власне, тому ми сьогодні позбавлені жодної можливості професійно працювати. Жоден із нас не може зараз спокійно перебувати вдома, бути біля своїх родин, здійснювати свою роботу, коли таке страшне протистояння в державі.

Ми не поступимося жодною мірою, бо инакше приймемо зло. Якщо ми приймемо зло – ми відкинемо Господа. А чи можемо ми відкинути Його, якщо він щороку приходить до нас у знак того, що ми маємо йти дорогою правди і волі до Нього. Це два найважливіші християнські концепти – правда і воля”, – заявила свободівка.

Не будьте осторонь, не «продиваньте» своє майбутнє! Якщо ви не маєте змоги побувати на Євромайдані, допоможіть тим, хто там перебуває.

Добровільний збір коштів для потреб Євромайдану: картка Приватбанку 5457082230251691 (НЕ БУДЬТЕ БАЙДУЖИМИ ДО МАЙБУТНЬОГО УКРАЇНИ!) Кожна копійка буде великою допомогою!

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України