Війна РФ проти України

У Луцьку відкрили Центр реабілітації учасників бойових дій

Сьогодні, 15 жовтня, в Луцьку розпочав свою роботу центр реабілітації учасників бойових дій, який функціонуватиме при КП “Луцький центр первинної медичної допомоги”.

Про це повідомляє прес-служба Луцької міської ради

На його урочисте відкриття завітали виконувач повноважень міського голови, секретар міської ради Григорій Пустовіт, перший заступник міського голови Григорій Недопад, радник міського голови Ігор Поліщук, заступник міського голови Ірина Чебелюк, обласне керівництво, учасники та ветерани АТО, медики, громадські активісти, духовенство.

Григорій Пустовіт, вітаючи присутніх з відкриттям центру, наголосив, що це – визначальна подія для міста, яка напряму пов’язана з вчорашнім святом – Днем захисника України: “Ми відкриваємо реабілітаційний центр для учасників бойових дій, в якому зможуть поправити своє здоров’я та пройти реабілітаційні процедури учасники бойових дій. Це – хлопці, які вийшли з війни, але на жаль, війна з яких не завжди просто так виходить. З цим процесом зіштовхуються усі учасники бойових дій, незалежно від того, де вони воювали”.

На спорудження медичного закладу витрачено близько 17 мільйонів гривень, з яких 5 мільйонів — кошти міського бюджету.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України