Спорт

Горохівський: У Шевченка з’явилися шанси досягти успіхів в тренерському напрямку у порівнянних зі своїми ігровими досягненнями

Відомий блогер Денис Горохівський прокоментував перемогу збірної України з футболу над португальцями і вихід команди на Євро-2020. Як інформує Голос українською, про це блогер написав на своїй сторінці в Facebook. Він підкреслив, що раніше досить скептично поставився до призначення Шевченка головним тренером, оскільки він чудово запам’ятав, що тоді відбувалося.

«А з попереднього тренерського досвіду у Шевченка були тільки спільні пиятики з Павелко. Але я помилився. Шевченко зміг поставити гру, зміг достроково вивести команду на Євро, обігравши в тому числі і чинних чемпіонів», – написав блогер. За його словами, у Шевченка є цілком реальні шанси досягти на тренерському терені таких же успіхів, як і тоді, коли він сам грав за збірну і був футболістом. Горохівський бажає удачі Шевченко і його команді.

Нагадаємо, що збірна України, обігравши збірну Португалії, забезпечила собі достроковий вихід на Чемпіонат Європи з футболу, який пройде в наступному році. Користувачі коментують його посаду. «Португалія вже майже старички за віком, було передбачувано …. Не те щоб програти нашій збірній в загальному просто… Що стосується Шеви – думаю, не дарма молодняк підтягнув в збірну…. Далі буде видно», «Останні 4 хвилини матчу я думав, що буде інфаркт.!» -написали коментатори.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України