Авторські статті

У Києві офіційно встановлено 10 хворих на коронавірус. З них 8 літали на кілька днів святкувати 8 березня на французькому курорті Куршевель

У Києві офіційно встановлено 10 хворих на коронавірус. З них 8 літали на кілька днів святкувати 8 березня на французькому курорті Куршевель, переміщалися по Франції і Швейцарії.

Про це повідомив Юрій Бутусов.

Елітний відпочинок для високопоставлених і статусних персон, незабутні враження. По приїзду вони спілкувалися з десятками людей. Відомі три прізвища – народні депутати Шахов, Вельможний, дружина заступника голови Харківської облради Скоробогача.

Вельможний 16 березня відвідував погоджувальну раду фракцій Верховної ради. З 10 встановлених хворих зараз 5 на самоізоляції, 5 з ускладненнями в звичайному інфекційному відділенні Олександрівської лікарні, де раніше багатії ніколи не потрапляли, там звичайні люди та кримінальники з в’язниць з відсіку для злочинців. Зараз йдуть масові перевірки всіх, хто міг з ними контактувати, тести, самоізоляція.

Так, контраст.

Звикли відпочивати закордоном, лікуватися закордоном, а тепер доведеться звикати до думки, що необхідно забезпечити умови лікування на Батьківщині. Але це добре, зараз як раз і перевіримо, хто на що готовий, все мільярдери і мільйонери сидять як і ми в своїх будинках наодинці з епідемією і інтернетом. Подивимося, хто і як себе проявить в такий важкий час для країни.

Сподіваюся, всі хворі і всі, хто їх знав, скинуться зараз і допоможуть інфекційному відділенні, це буде гідним вчинком. Зараз як в 2014-му – все в руках кожної людини, бери стільки ініціативи і вчинків скільки можеш забрати.

Дай Бог скорішого одужання всім, хто захворів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh