Авторські статті

У Києві офіційно встановлено 10 хворих на коронавірус. З них 8 літали на кілька днів святкувати 8 березня на французькому курорті Куршевель

У Києві офіційно встановлено 10 хворих на коронавірус. З них 8 літали на кілька днів святкувати 8 березня на французькому курорті Куршевель, переміщалися по Франції і Швейцарії.

Про це повідомив Юрій Бутусов.

Елітний відпочинок для високопоставлених і статусних персон, незабутні враження. По приїзду вони спілкувалися з десятками людей. Відомі три прізвища – народні депутати Шахов, Вельможний, дружина заступника голови Харківської облради Скоробогача.

Вельможний 16 березня відвідував погоджувальну раду фракцій Верховної ради. З 10 встановлених хворих зараз 5 на самоізоляції, 5 з ускладненнями в звичайному інфекційному відділенні Олександрівської лікарні, де раніше багатії ніколи не потрапляли, там звичайні люди та кримінальники з в’язниць з відсіку для злочинців. Зараз йдуть масові перевірки всіх, хто міг з ними контактувати, тести, самоізоляція.

Так, контраст.

Звикли відпочивати закордоном, лікуватися закордоном, а тепер доведеться звикати до думки, що необхідно забезпечити умови лікування на Батьківщині. Але це добре, зараз як раз і перевіримо, хто на що готовий, все мільярдери і мільйонери сидять як і ми в своїх будинках наодинці з епідемією і інтернетом. Подивимося, хто і як себе проявить в такий важкий час для країни.

Сподіваюся, всі хворі і всі, хто їх знав, скинуться зараз і допоможуть інфекційному відділенні, це буде гідним вчинком. Зараз як в 2014-му – все в руках кожної людини, бери стільки ініціативи і вчинків скільки можеш забрати.

Дай Бог скорішого одужання всім, хто захворів.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України