Новини з Австрії

Президент австрійської асоціації водної промисловості: питна вода залишається гарантовано захищеною від коронавіруса

Інформація для всіх, хто в даний час масово скуповує не тільки туалетний папір, але й пляшки з водою — відповідно до офіційної інформації, питне водопостачання як найважливіша інфраструктура в Австрії є кризостійкою.

Питне водопостачання як найважливіша інфраструктура в Австрії захищено від коронакризису. Це було відповідально заявлено Австрійською асоціацією газової та водній промисловості (ÖVGW) з нагоди майбутнього в неділю Всесвітнього дня водних ресурсів. У часи кризи коронавіруса занепокоєння про якість води, бути не повинно.

«Навіть у сьогоднішній ситуації постачання людей безпечно і здоровою питною водою повністю гарантовано. Немає необхідності купувати бутильовану воду з міркувань безпеки, тому що воду з-під крана можна пити без побоювань», — підкреслив президент ÖVGW Франц Дінхобль.

Відомо, що в Австрії для питного водопостачання використовуються тільки підземні та джерельні води . З точки зору якості, це найкраща вода, тому що, на відміну від поверхневих вод, вона краще захищена своїм глибоким заляганням. Дінхобль також пояснив, що існуючі системи дезінфекції також забезпечують додатковий захист від вірусного і бактеріологічного забруднення.

Загальне споживання води в Австрії становить 2,2 мільярда кубометрів в рік, дві третини з яких призначені для сільського господарства і промисловості. Близько 800 мільйонів кубічних метрів питної води видобувається зі свердловин і джерел кожен рік. В цілому в Австрії на кожну людину, що має централізоване постачання, припадає близько 500 літрів питної води.

Фото: APA — Austria Presse Agentur

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України