Авторські статті

Сазонов: справді, який тут кінець епохи бідності, якщо почалася така епідемія? На допомогу Зеленському прийшов коронавірус

Кирило Сазонов зазначив на своїй сторінці у «Фейсбук», що Володимирові Зеленському на картковій роздачі випала карта джокер. За словами політолога, тепер президент може списувати на коронавірус всі свої провали в політиці – як внутрішній, так і зовнішній.

Главі держави, як лідеру призера монобільшості. довелося б відповідати за все, якщо б не епідемія. Звичайно, вирок можна було б відстрочити, відправивши у відставку керівника Офісу президента, знову змінивши уряд, або, в крайньому випадку, розпустивши парламент. Однак на допомогу прийшов коронавірус і оголошений у зв’язку з цим карантин.

Тепер всі провали Зеленський може списувати на це. Не можна розгойдувати човен під час епідемії, і звинувачувати в чомусь президента. Адже він ні в чому не винен – це коронавірус зжер всі ресурси, зробив неможливим підвищення пенсій і соцвиплат, і так далі. Дійсно – який тут кінець епохи бідності, якщо почалася така епідемія? Виходить, що на допомогу Зеленському прийшов коронавірус. Якби епідемії насправді не було, то українській владі варто було б її придумати.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh