Авторські статті

Сазонов: справді, який тут кінець епохи бідності, якщо почалася така епідемія? На допомогу Зеленському прийшов коронавірус

Кирило Сазонов зазначив на своїй сторінці у «Фейсбук», що Володимирові Зеленському на картковій роздачі випала карта джокер. За словами політолога, тепер президент може списувати на коронавірус всі свої провали в політиці – як внутрішній, так і зовнішній.

Главі держави, як лідеру призера монобільшості. довелося б відповідати за все, якщо б не епідемія. Звичайно, вирок можна було б відстрочити, відправивши у відставку керівника Офісу президента, знову змінивши уряд, або, в крайньому випадку, розпустивши парламент. Однак на допомогу прийшов коронавірус і оголошений у зв’язку з цим карантин.

Тепер всі провали Зеленський може списувати на це. Не можна розгойдувати човен під час епідемії, і звинувачувати в чомусь президента. Адже він ні в чому не винен – це коронавірус зжер всі ресурси, зробив неможливим підвищення пенсій і соцвиплат, і так далі. Дійсно – який тут кінець епохи бідності, якщо почалася така епідемія? Виходить, що на допомогу Зеленському прийшов коронавірус. Якби епідемії насправді не було, то українській владі варто було б її придумати.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України