Авторські статті

Патріоти Одеси створили єдиний штаб опору сепаратизму

   Як відомо, Одеса одне з тих міст де ризик утворення чергового “русского мира” був вкрай великий і лише завдяки діям патріотично налаштованих одеситів вдалося уникнути створення недореспубліки сепаратистськими силами. Тим не менше, після перемоги над ворогами єдиної України антагоністи пішли в глибоке підпілля, тероризуючи місто нічними терактами і продовжуючи виношувати ідеї про свою “народну республіку”.

З метою запобігання проявів, які представляють небезпеку державному та конституційному ладу України, а так само її громадянам, патріоти Одеси створили єдиний штаб, який координуватиме їх спільні зусилля по боротьбі з сепаратизмом і поширенням “русского мира”.

Що ж, рік тому, в єдиному пориві, одесити змогли протиставити себе “залітним козачкам” і “місцевим божевільним”, забажавшим трохи скріпитися корінням анархії і цінами в рублях. Тоді відсіч була дана не дивлячись на те, що не було координації дій і лише обурення рухало одеситами, яких не змогли зупинити навіть кулі з боку антагоністів. Сьогодні структура патріотичного опору знаходить єдиний штаб. Згуртованість і координація – це те, що може поставити крапку в подальшому поширенні сепаратистської “еболи”. Так і буде, Слава нації, підсумовує Злий Одессит.

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.