Туристів у Празі кличуть фотографуватися з пофарбованими птахами

Празька мерія і столична поліція намагається боротися з нелегальним бізнесом, процвітаючим в центрі Праги. Він полягає в закликах до фотографування з різними тваринами, а також з птахами, у тому числі штучно пофарбованими у різні кольори.

У Празькій клініці для диких тварин заявили, що птахи змінять оперення і штучний забарвлення їм не зашкодить. Але це не стосується випадків, коли використовується токсична фарба. У цьому випадку птахи можуть серйозно постраждати.

Нелегальні «аніматори» промишляють на набережній Влтави, а також в туристичних місцях у центрі столиці. За одне фото вони, як правило, просять 100 крон, і на відсутність клієнтів такі бізнесмени не скаржаться. Фотографуються не тільки іноземні туристи, але і чехи.

Своїми діями аніматори порушують правила торгівлі, встановлені мерією. Поліція має право штрафувати за це. У минулому році сума штрафів за цей склала 15 тис. крон.

У мерії і поліції визнають, що штрафи не допомагають із-за високих прибутків від незаконного бізнесу, але поки що нічого зробити не можуть.

 

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

18 − sixteen =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh