8 прикладів які показують, наскільки контрастний наш світ

Ми живемо на дивній планеті з її різним кліматом, природою, населенням. Весь цей контраст розбурхує свідомість, змушує дивуватися, а годиною і задуматися над тим, як сильно відрізняється життя людей на всій Землі.

Ми не перестаємо дивуватися контрастності нашого світу, а ці 8 прикладів наочно покажуть, як сильно відрізняються люди і різні куточки планети, в яких вони живуть.

Дорога в ПАР, що розділяє багатство і бідність

Такий контраст можна побачити у місті Йоганнесбург, де від багатства до бідності всього пару сотень метрів. Зліва — зелень і будинки, які коштують купу грошей, а праворуч — халупи і пересохла земля.

Щільність населення в Монако

Перше місце за щільністю населення займає Макао (Китай): тут живе понад 20 тис. осіб на 1 км2, а останнє — Гренландія (Данія) з 0,03 жителя на 1 км2. Територія Росії в 8,5 млн разів більше території Монако, а щільність менше в 2 000 разів!

Пустеля Наміб зустрічається з Атлантичним океаном

8 примеров, которые показывают, насколько контрастен наш мир

Назва «Наміб» дослівно перекладається як «місце, де нічого немає». Ця пустеля неймовірно суха і практично безлюдна. У тієї годину як Атлантичний океан, що омиває Наміб, сповнений різних тварин і риб. Контрастом додає і зустріч холодного Бенгельського течії з жаркою пустелею, тому тут багато днів можуть стояти тумані.

Самі сухі і саме вологі місця планети

8 примеров, которые показывают, насколько контрастен наш мир

Найсухіша пустеля на Землі — Атакама — розташована уздовж узбережжя Чилі. Опадів тут майже не випадає, в деяких районах дощу не було більше 400 років. Тут тільки скелі, вапняки, камені і глина. У ой час як у селі Мосінрам в Індії — пишна рослинність, водоспади і печери, виточені постійними опадами.

Різниця в кілька мільйонів на одному фото

8 примеров, которые показывают, насколько контрастен наш мир

Рівень економічної нерівності — річ постійна. Карл Маркс вважав, що багаті все більше багатіють, а бідні бідніють, середній клас зникає. В даний час найбільша ступінь нерівності у країнах Південної Америки і південної Африки.

В один і той ж час (в січні) де дуже холодно, а де-то неймовірно спекотно

8 примеров, которые показывают, насколько контрастен наш мир

Місто Даллол більше нагадує місце з іншої планети, і все з-за високих температур. Тут є навіть озера, але вони виділяють запах кислоти, із-за постійної спеки це місце трохи нагадує пекло. А в селі Оймякон в Якутії керує холод, але, незважаючи на суворий клімат, там живуть люди.

Бонус: коли природа зустрічається з цивілізацією

View this post on Instagram

Happy 4th Birthday to my one hit wonder “Divide”! Shot this on Nov 5th 2014. The day before my own Birthday. ———————————————— #natgeoyourshot #kaytedolmatchphotography #kathleendolmatch #divide #nyc #nycworld #nycprimeshot #nycprime_ladies #nyc_explorers #natgeo #natgeobooks #notadrone #lexarmemory #canonusa #mycanonstory #visualsofearth #visualsoflife #aov #feedbacknation #centralpark #fall #architecture #eastcoast #loves_nyc #ilovenewyork #newyork_instagram #autumn #leaves #homeadore #nyctones

A post shared by Kayte Dolmatch Photography (@iluvtotakephotos789) on

А які контрасти можна зустріти у вашому місті?

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

16 − 6 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh