Авторські статтіФотогалерея

8 прикладів які показують, наскільки контрастний наш світ

Ми живемо на дивній планеті з її різним кліматом, природою, населенням. Весь цей контраст розбурхує свідомість, змушує дивуватися, а годиною і задуматися над тим, як сильно відрізняється життя людей на всій Землі.

Ми не перестаємо дивуватися контрастності нашого світу, а ці 8 прикладів наочно покажуть, як сильно відрізняються люди і різні куточки планети, в яких вони живуть.

Дорога в ПАР, що розділяє багатство і бідність

8 примеров, которые показывают, насколько контрастен наш мир

Такий контраст можна побачити у місті Йоганнесбург, де від багатства до бідності всього пару сотень метрів. Зліва — зелень і будинки, які коштують купу грошей, а праворуч — халупи і пересохла земля.

Щільність населення в Монако

Перше місце за щільністю населення займає Макао (Китай): тут живе понад 20 тис. осіб на 1 км2, а останнє — Гренландія (Данія) з 0,03 жителя на 1 км2. Територія Росії в 8,5 млн разів більше території Монако, а щільність менше в 2 000 разів!

Пустеля Наміб зустрічається з Атлантичним океаном

8 примеров, которые показывают, насколько контрастен наш мир

Назва «Наміб» дослівно перекладається як «місце, де нічого немає». Ця пустеля неймовірно суха і практично безлюдна. У тієї годину як Атлантичний океан, що омиває Наміб, сповнений різних тварин і риб. Контрастом додає і зустріч холодного Бенгельського течії з жаркою пустелею, тому тут багато днів можуть стояти тумані.

Самі сухі і саме вологі місця планети

8 примеров, которые показывают, насколько контрастен наш мир

Найсухіша пустеля на Землі — Атакама — розташована уздовж узбережжя Чилі. Опадів тут майже не випадає, в деяких районах дощу не було більше 400 років. Тут тільки скелі, вапняки, камені і глина. У ой час як у селі Мосінрам в Індії — пишна рослинність, водоспади і печери, виточені постійними опадами.

Різниця в кілька мільйонів на одному фото

8 примеров, которые показывают, насколько контрастен наш мир

Рівень економічної нерівності — річ постійна. Карл Маркс вважав, що багаті все більше багатіють, а бідні бідніють, середній клас зникає. В даний час найбільша ступінь нерівності у країнах Південної Америки і південної Африки.

В один і той ж час (в січні) де дуже холодно, а де-то неймовірно спекотно

8 примеров, которые показывают, насколько контрастен наш мир

Місто Даллол більше нагадує місце з іншої планети, і все з-за високих температур. Тут є навіть озера, але вони виділяють запах кислоти, із-за постійної спеки це місце трохи нагадує пекло. А в селі Оймякон в Якутії керує холод, але, незважаючи на суворий клімат, там живуть люди.

Бонус: коли природа зустрічається з цивілізацією

https://www.instagram.com/p/Bp0zBuZntr1/

А які контрасти можна зустріти у вашому місті?

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України