Новини

Типи масажних столів

Масажні столи, представлені в даний час на ринку, можна розділити на дві великі групи: стаціонарні і складні. Стаціонарні масажні столи в свою чергу поділяються на традиційні механічні масажні столи, масажні столи з гідроприводом та масажні столи з електроприводом. Серед складних масажних столів виділяють традиційні складні масажні столи, масажні столи для остеопатії та масажні столи для вагітних. Великий вибір масажних столів, кушеток і крісел можна знайти в інтернет-магазині http://www.medtechnika.com.ua/massage-tables-massage-couches-massage-chairs/, професійні фахівці завжди допоможуть Вам зробити правильний вибір.

Стаціонарні масажні столи

Стаціонарні масажні столи відрізняються високою міцністю і стійкістю, здатні витримувати значні навантаження (до 1815 кг!) і служать довгі роки. Встановлюються стаціонарні столи в масажних кабінетах, косметичних салонах та оздоровчих центрах.

Традиційний стаціонарний масажний стіл

Стаціонарний масажний стіл – це кушетка на дерев’яній або металевій рамі з однією або декількома секціями. Висота столу і нахил секцій в даному разі регулюються механічно. Як правило, з традиційним стаціонарним масажним столом працює один спеціаліст.

Масажний стіл з гідроприводом

Гідропривід або пневмопружина дозволяють регулювати висоту столу і положення секцій безпосередньо під час сеансу масажу, коли пацієнт вже лежить на столі. Масажні столи з гідроприводом активно використовуються в салонах краси при проведенні SPA-процедур. Підходять вони і для масажу пацієнтів з надмірною вагою, ожирінням і порушенням рухових функцій. Просте регулювання висоти дозволяє використовувати один і той же стіл декільком фахівцям з різним ростом.

Масажні столи з електроприводом
Масажні столи з електроприводом підходять для всіх типів масажу, включаючи мануальну терапію і кайропрактику, для косметологічних і SPA-процедур. Один або кілька електромоторів, керованих ножною педаллю, дозволяють масажисту налаштовувати висоту кушетки і положення секцій, не докладаючи ніяких зусиль. Деякі моделі комплектуються колесами, які можна використовувати для транспортування столу на невеликі відстані.

Складні масажні столи

Складні масажні столи мають полегшену конструкцію і виготовляються з алюмінію або легкого дерева. У середньому складаний стіл важить 15 кг, найлегші моделі не важче 10 кг. В складеному вигляді складні столи мають форму валізи, складаються в сумку із зручною ручкою і наплечним ременем. Складні масажні столи використовують масажисти і косметологи, які виїжджають на дім до клієнта.

Традиційний складаний масажний стіл
Складаний традиційний стіл являє собою кушетку на сталевій, алюмінієвій або дерев’яній рамі з системою стабілізуючих тросів. Традиційно у кушетки прямокутна форма, однак деякі моделі мають форму гітари, полегшує доступ до поперекової зони пацієнта. Випускаються також кушетки з закругленими і округлими бортами. Висота кушетки регулюється вручну, одна з секцій може бути підйомною.

Складаний масажний стіл для остеопатії
Від традиційних складних столів остеопатичні столи відрізняються наявністю деяких деталей, розроблених з урахуванням вимог остеопатії. Зокрема, в них передбачений широкий підголовник без вирізу з можливістю нахилу вгору і вниз, а також захист від розгойдування.

Складаний масажний стіл для вагітних
Масажні столи для вагітних відрізняються дизайном кушетки. У кушетці передбачені вирізи для грудей і великий виріз для живота, який дозволяє масажистові ефективно опрацьовувати поперек і ноги вагітної жінки без ризику для дитини.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України