Новини

Охоронні сигналізації

Охоронна сигналізація – це комплекс технічних засобів, який забезпечує оперативне і гарантоване повідомлення споживача про факт або спробі несанкціонованого проникнення зловмисників на охоронювану територію, будівлю або його окремі приміщення.

Сьогодні технічні засоби охорони є потужним інструментом для вирішення завдання забезпечення збереження майна та матеріальних цінностей і їхнім встановленням повинні займатися професіонали такі як- http://sokolsecurity.com.ua/ru/ohrannyie-sistemyi , це гарантуватиме недоторканність ваших офісів, вокзалів, магазинів, торгових комплексів, складських приміщень, квартир, заміських будинків і т. п.

Найчастіше охоронна сигналізація входить до складу єдиної охоронно-пожежної сигналізації або комплексної системи безпеки.

СПОСОБИ ОРГАНІЗАЦІЇ ОХОРОНИ ОБ’ЄКТА

За способом організації система охоронна сигналізації може бути автономною або централізованою.

• Автономна охоронна сигналізація має на увазі наявність на об’єкті своєї служби безпеки. У приміщенні охорони (званому пункту централізованого спостереження – ПЦС) встановлюється обладнання, що забезпечує збір та обробку інформації від пристроїв контролю стану об’єкта, що захищається, а також управління системою охорони. Як правило, ці функції виконує центральний комп’ютер з встановленим на ньому програмним забезпеченням. При цьому в залежності від тактики охорони постановку-зняття приміщень з охорони може виконувати як працівник служби безпеки, так і безпосередній власник приміщення (користувач розділу охорони). По сигналу тривоги служба безпеки повинна оперативно відреагувати на цей сигнал і вжити необхідні заходи.

• Централізована охоронна сигналізація. При централізованій охоронній сигналізації об’єкт за допомогою дротового або радіоканальної системи передачі інформації (СПІ) підключається на пульт централізованого спостереження (ПЦС) приватного охоронного підприємства (ПОП) або позавідомчої охорони. У цьому випадку постановка-зняття об’єкта з охорони здійснює представник об’єкта шляхом натискання певної послідовності кнопок на панелі управління (КП) або шляхом піднесення до зчитувача кодоносія (наприклад, проксіміті-карти або ключа-таблетки TouchMemory ).
Біометрія на службі охоронної сигналізації.
Останнім часом все більшого поширення в сфері технічних систем безпеки отримують біометричні технології. У зв’язку з цим в системах охоронної сигналізації для постановки-зняття з охорони замість, наприклад, піднесення проксіміті-карт починають використовуватися дактелоскопічні методи, що аналізують папілярний малюнок відбитка пальця.
Сигнали постановки-зняття з охорони, сигнали тривоги і інші повідомлення фіксуються на ПЦС, де автоматично заносяться в електронний журнал. Крім того, сигнали тривожних повідомлень можуть передаватися на мобільний телефон представника об’єкта. За сигналом тривоги оперативний черговий ПЦС спрямовує на об’єкт групу швидкого реагування, яка повинна прибути на місце протягом заданого часу.
СКЛАД СИСТЕМИ ОХОРОННОЇ СИГНАЛІЗАЦІЇ
Система охоронної сигналізації в загальному випадку включає в себе наступне обладнання:
• Сповіщувачі ;
• Контрольні панелі ;
• Пульт централізованого спостереження ;
• Виконавчі елементи ;
• Подовжувачі ;
• Ретранслятори ;
• Блоки живлення .

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України