Авторські статтіПолітика

Тимошенко помітили в аеропорту Відня. Фото

Як добре, що українці (а не лише депутати зі своїми диппаспортами) завдяки безвізу можуть вільно подорожувати до Європи, – про це повідомляє на своїй сторінці в соціальній мережі Тарас Чорновіл

Ось такі два фото мені скинули колеги, яким пофортунило на Різдво вилетіти до Австрії, а дорогою побачити нашу Юлію Володимирівну в аеропорту Відня. Наскільки розумію, на паспортному контролі наші співгромадяни почули, що вона сказала, що сьогодні ж повернеться назад до Києва. У Відні, звісно ж, сьогодні пречудово – справжня різдвяна казка. Але чомусь підозрюю, що нових фото Тимошенко та її супроводжуючих (один – точно Немиря) ми не побачимо на фоні різдвяних інсталяцій чи прекрасних архітектурних пам’яток, не вартує її шукати й на святковій виставі у Віденській опері.

Цього разу Юлію Володимирівну знову підхопила автівка престиж-класу прямо від виходу з аеропорту й вона зникла в круговерті австрійської столиці, як один із дванадцяти стільців тещі Кіси Вороб’янінова в надрах московського вокзалу. Про дещо московське я тут натякаю не так уже й без причин, бо у Відні зараз на свята залишилося не так багато людей, які готові пожертвувати святкуваннями заради насичених переговорів.

Фото – Тарас Чорновіл (сторінка соцмережі Facebook)

Один з них – відомий одіозний олігарх Дмитро Фірташ, власник “Інтера” партнер Сергія Льовочкіна, Юрія Бойка, а віднедавна ще й Віктора Медведчука (кума Путіна, який, як відомо, царствує якраз на Москві). Так от, машина, яка підхопила Тимошенко і її компаньйонів, дуже вже нагадує ту. яку минулого разу за нею присилав саме Фірташ.

А другою особою, яка може наплювати на Різдво, є не менш відомий корупціонер-утікач Онищенко. Якраз за цю інформацію я не беруся підтверджувати, бо вона аж ніяк не є доказаною, але ніби саме його недавно помітили в тому самому аеропорту Відня. Чи є в Онищенка інтерес до Тимошенко? Навіть дуже. В Європі його все сильніше припікає загроза серйозного процесу, в якому можуть появитися не лише українські епізоди. А втікати поки нема куди. Тут справа відкрита й камера чекає. Тому треба шукати підтримки в когось з гіпотетичнихт переможців на наступних виборах. Що може дати Тимошенко Онищенку? Зрозуміло – зняття звинувачень. Що піде в зворотному напрямку? Ешелони бруду на Порошенка. Нагадаю, після втечі від українського правосуддя Онищенко якийсь час перебував у Москві, звідки й почався слід його фейкових звинувачень і “плівок”.

Тож чекаємо продовження. Нових грошенят від Фірташа, а значить активізації рекламної кампанії. А ще, ймовірно, нових епізодів на плівках, які чомусь сам Онтщенко жодним слідчим передати не відважується. Отаке в декого Різдво…

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України