Авторські статтіТехно

У Боснії знайшли 12000-річні космічні піраміди Сонця і Місяця

Їх звели єгиптяни ще до будівництва Великих пірамід Єгипту за знаннями і технологіями, здобутим з космосу і інших світів, заявивши історик.

Історик із США Семір Османагич заявив, що в місті Високо в Боснії знайшли найстаріші і найбільші в Європі 12000-річні космічні піраміди Сонця і Місяця. Їх звели мешканці Єгипту ще до будівництва знаменитих єгипетських пірамід. За словами вченого, Піраміда Місяця є найбільш великою і стародавньою ступінчастою пірамідою в світі. На протилежному від нього боці розташована Піраміда Сонця, більш відома як Пагорб Височика. Її висота досягає 215-метрів. Поруч з ними знайдена ще одна піраміда, яку, судячи з усього, звели першої, близько 12 тисяч років тому.

Ці споруди побудували за знаннями, отриманими з космосу, а годину замаскировало їх під гострі піки, які знайшли навколо міста, з-за чого Піраміди було вкрай складно розпізнати. Враховуючи отримані дані, історик зробив висновок, що високорозвинені цивілізації існували вже 15-30 тисяч років тому, і деякі з них були пов’язані з космосом.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України