У Боснії знайшли 12000-річні космічні піраміди Сонця і Місяця

Їх звели єгиптяни ще до будівництва Великих пірамід Єгипту за знаннями і технологіями, здобутим з космосу і інших світів, заявивши історик.

Історик із США Семір Османагич заявив, що в місті Високо в Боснії знайшли найстаріші і найбільші в Європі 12000-річні космічні піраміди Сонця і Місяця. Їх звели мешканці Єгипту ще до будівництва знаменитих єгипетських пірамід. За словами вченого, Піраміда Місяця є найбільш великою і стародавньою ступінчастою пірамідою в світі. На протилежному від нього боці розташована Піраміда Сонця, більш відома як Пагорб Височика. Її висота досягає 215-метрів. Поруч з ними знайдена ще одна піраміда, яку, судячи з усього, звели першої, близько 12 тисяч років тому.

Ці споруди побудували за знаннями, отриманими з космосу, а годину замаскировало їх під гострі піки, які знайшли навколо міста, з-за чого Піраміди було вкрай складно розпізнати. Враховуючи отримані дані, історик зробив висновок, що високорозвинені цивілізації існували вже 15-30 тисяч років тому, і деякі з них були пов’язані з космосом.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

8 + 4 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh