Авторські статтіДіаспора

Культовий серіал «Беверлі-Хіллз 90210» отримає продовження

Культовий молодіжний серіал 90-х «Беверлі-Хіллз, 90210» повернеться на телеекрани. Компанія CBS TV Studios анонсувала повноцінне продовження з улюбленими героями.

До своїх ролей повернутися майже всі члени оригінального акторського складу. Підтверджено доля Дженні Гарт, Торі Спеллінг, Джейсон Прістлі, Ієна Зиринга, Брайана Остіна Гріна і Габріель Картерис. А вісь Шеннен Доерті і Люк Перрі, судячи з усього, до колег приєднаються. Сценаристами та виконавчими продюсерами продовження виступають Кріс Альбергіні і Майк Чесслер.

Оригінальний серіал розповідав про життя і проблеми підлітків престижного району Лос-Анджелеса. Брак уваги батьків, перший сексуальний досвід, ранній алкоголізм, підліткова вагітність і проблема СНІД-у. Вперше серіал був показаний широкій публіці 11 жовтня 1990 року і тривав 10 сезонів. Пізніше у серіалу з’явилося кілька спін-оффів, в тому числі «Мелроуз Плейс» і «Агентство моделей».

Думки фанатів у соцмережах про відновлення «Беверлі-Хіллз 90210» розділилися. Одні зустріли новину із захопленням, інші засумнівалися в успіху проекту, відзначаючи, що звичні герої, які подорослішали на пару десятиліть, будуть виглядати дивно.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України