Техно

У Мурманську спійманий 8-метровий каналізаційний черв’як

Чудовисько вільно переміщалося по трубах всього міста, стверджує експерт.

Туалетный потрошитель! В Мурманске пойман 8-метровый канализационный червь

На березі Кольської затоки була виявлена невідома науці істота. Вона являло собою величезного 8-метрового хробака. Фотографія знахідки відразу потрапила в руки експертів, які поспішили описати знахідку:

«Це величезне чудовисько, ймовірно воно жило в системах повідомлення під містом, і мало доступ практично до всіх трубах. Форма тіла ідеально підходить для каналізації, адже там немає небезпек. Навряд це морський звір: для життя в товщі води, воно надто вразливе».

Ряд експертів і спеціалістів на підтвердження цієї теорії згадують різні незвичайні випадки у муромчан. Їм приходили повідомлення від жителів про дивні шуми у каналізаційному стояку. В основному всі ці «розповіді» були засновані на нічних «відчуттях», і вчені і лікарі запевняли людей, що їм просто здалося. Проте ця знахідка дозволяє з точністю сказати, що «не здалося», стверджує фахівець.

Невідомим фактом залишається те, що схожих істот раніше не знаходили, і експерти побоюються, що в каналізаційних трубах можуть зустрічатися і інші особини цього виду.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України