У Мурманську спійманий 8-метровий каналізаційний черв’як

Чудовисько вільно переміщалося по трубах всього міста, стверджує експерт.

На березі Кольської затоки була виявлена невідома науці істота. Вона являло собою величезного 8-метрового хробака. Фотографія знахідки відразу потрапила в руки експертів, які поспішили описати знахідку:

«Це величезне чудовисько, ймовірно воно жило в системах повідомлення під містом, і мало доступ практично до всіх трубах. Форма тіла ідеально підходить для каналізації, адже там немає небезпек. Навряд це морський звір: для життя в товщі води, воно надто вразливе».

Ряд експертів і спеціалістів на підтвердження цієї теорії згадують різні незвичайні випадки у муромчан. Їм приходили повідомлення від жителів про дивні шуми у каналізаційному стояку. В основному всі ці «розповіді» були засновані на нічних «відчуттях», і вчені і лікарі запевняли людей, що їм просто здалося. Проте ця знахідка дозволяє з точністю сказати, що «не здалося», стверджує фахівець.

Невідомим фактом залишається те, що схожих істот раніше не знаходили, і експерти побоюються, що в каналізаційних трубах можуть зустрічатися і інші особини цього виду.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

four × one =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh