Техно

Довіряй, але перевіряй: WhatsApp допомагає обманювати користувачів

Неправдива інформація поширюється хакерами за рахунок серйозних вразливостей месенджера

Про деяких з них громадськості, як і розробникам, заявили ще в минулому році, і вони досі не були виправлені. Незважаючи на свою широку популярність WhatsApp залишається одним з найменш захищених месенджерів, що може призвести до серйозних наслідків, якщо недобросовісні умільці почнуть користуватися його помилками активніше. І мова йде не тільки про безпеку персональних даних, але і про життя користувачів.

Так, на щорічній конференції з безпеки Black Hat USA 2019, яка стартувала 7 серпня у Лас Вегасі, фахівцями Checkpoint були виявлені кілька небезпечних особливостей програми: підроблені цитування, зміна і перефразування відповідей, а також надсилання повідомлень у групу під виглядом написання конкретній людині. Всі ці на перший погляд незначні упущення надають широкі можливості для дезінформації та обману.

Таким чином популярний месенджер, сам того не усвідомлюючи, допомагає обманювати користувачів. І область застосування тут може не обмежуватися лише шахрайськими схемами, уразливості відкривають доступ до поширення неправдивої інформації від імені відомих людей, фальшивих новин і багато чому іншому. Тут як ніколи актуальна приказка «довіряй, але перевіряй», тому експерти радять користувачам вміло фільтрувати вхідну інформацію і перевіряти її достовірність.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України