Техно

Apple нервує в стороні: Galaxy Book S працює майже добу і сумісний з Android

Спільний ворог об’днує, тому Samsung і Qualcomm вирішили спільно добити позиції Apple

7 серпня 2019 року Samsung провела щорічний захід Galaxy Unpacked в Нью-Йорку. В рамках якого були представлені дві головні новинки цього року: Galaxy Note 10 і Galaxy Book S.

Анонсований ноутбук подавши багатообіцяючі надії як серед експертів, так і широкої аудиторії завдяки своїй «начинці». До головних переваг девайса, слід віднести наступне: підтримка гігабітного LTE, підтримка декількох діапазонів Wi-Fi, легкість (0,96 кг), 23 години безперебійної роботи, підтримка USB C і інші показники, завдяки яким модель обходити серйозних конкурентів.

Нагадуємо, що в 2018 році компанія Qualcomm судилася з Apple і в кінцевому підсумку виграла справу. Не встигла залікувати свої рани після низки невдач, Apple отримав подвійний удар від конкурентів. Цього разу Samsung і Qualcomm об’єднання єдналися і представили публіці ноутбук Galaxy Book S, який працює майже добу і сумісний з Android. У тієї годину як MacBook Pro 15 Retina здатний витримати лише до 14 годин безперебійної роботи.

Що стосується інтеграції Microsoft, Samsung, ця колаборація дозволяє відправляти файли, отримувати повідомлення, текстові повідомлення і дзвінки зі смартфонів на базі Android. Після таких новин Apple палити в сторонці. Поки їх розробники кусають лікті і думали над шляхами поліпшення свого «заліза», компанія стрімко котитися вниз у рейтингу. Можливо, зовсім скоро Android і Microsoft вдасться повністю витіснити свого головного конкурента і зайняти чільну позицію.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.