Новини з Австрії

Троє ув’язнених – чеченці та румун втекли з в’язниці в австрійському Граці

 

У ніч на суботу трьом ув’язненим вдалося втекти з в’язниці Грац-Карлау в Штирії, але їх вдалося швидко зловити

Ефектна втечу в Грац-Карлау: трьом ув’язненим – двом чеченцям (21 і 26 років) і 19-річному румунові – вдалося вирватися з в’язниці суворого режиму в Штирії в ніч на суботу за допомогою мотузок близько 3:15 ранку через раніше виконану дірку в стіні своєї камери на третьому поверсі. Точні деталі втечі все ще з’ясовуються. Ведеться ретельне розслідування інциденту.

Втеча трьох ув’язнених не залишився непоміченою для охорони. Пошукова операція за участю дванадцяти поліцейських патрулів через короткий час увінчалася успіхом. Їх успішно затримали протягом десяти хвилин. Двох зловив поліцейський патруль прямо у Карлау – вони намагалися втекти, але їх швидко нейтралізували. Третій  теж ненадовго був у пошуку. Він намагався сховатися під автомобілем на великій парковці, але собака-шукач виявила його укриття. Під час втечі всі ув’язнені отримали легкі поранення. Опору не зробили.

Як ув’язненим вдалося непомітно вибити цю діру в стіні і перехитрити всю систему, незважаючи на масштабну модернізацію зони безпеки в’язниці суворого режиму, стане предметом детального розслідування.

Цікаво, що в минуло році вже відбувалося подібне – двоє чеченців змогли втекти з в’язниці в Гарстені, виконавши дірку в камері. Один з утікачів навіть зробив Селфі на тлі діри, через яку вони вибралися на свободу. На фотографії видно, що стеля камери на третьому поверсі товщиною всього в кілька сантиметрів. Ув’язнені цим і скористалися: за допомогою ложки вони зробили в ньому дірку, проникли в порожнє приміщення, вибралися на дах і спустилися по стіні висотою в 14 метрів вниз.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України