Новини з Австрії

Трьохетапна стратегія вакцинації в Австрії тепер доступна онлайн

 

Стратегія вакцинації проти коронавіруса доступна онлайн з сьогоднішнього дня на сайті Міністерства охорони здоров’я Австрії. Згідно з графіком і з документом від 9 грудня, в 2021 році буде три етапи вакцинації.

Перший етап охоплює січень і лютий 2021 року. За даними Міністерства охорони здоров’я, вакцини в цей період будуть доступні тільки в обмеженій кількості. Жителі будинків престарілих та інвалідів, а також медичні працівники та люди з певними раніше існували захворюваннями називаються цільовою групою для цього етапу.

Повідомляється, що на другому етапі, який повинен пройти з лютого по квітень 2021 року, доступно більше вакцини. В першу чергу слід вакцинувати людей похилого віку та людей, які працюють в критично важливою інфраструктурі. Все населення також може бути вакциновано з другого кварталу. Це і буде третій етап.

Залежно від фази число центрів вакцинації також має збільшуватися. На наступних етапах будуть додаватися всі нові державні центри вакцинації. Крім того, до вакцинації приєднаються корпоративні та шкільні лікарі.

Основні особливості стратегії вакцинації були вже відомі і обговорювалися в Раді міністрів. На покупку 16,5 млн доз у кількох виробників уряд витратить 200 мільйонів євро. Міністр охорони здоров’я хоче досягти рівня охоплення вакцинацією більше 50 відсотків. За його словами безпеку, а не швидкість є головним пріоритетом.

Згідно австрійськими законами, міністерство охорони здоров’я зобов’язане «призначити ті вакцини, які, відповідно до поточним станом медичної науки рекомендуються в інтересах суспільної охорони здоров’я для запобігання небезпеки для загального здоров’я населення». Таким чином, воно також відповідає за компенсацію в разі шкоди від вакцини.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.