Техно

Людство поки що не готове: Колишній глава ізраїльської космічної безпеки заявив, що інопланетяни існують і давно на зв’язку з Землею

Колишній глава ізраїльської програми космічної безпеки Хаїм Ешеде заявив, що інопланетяни давно зв’язалися з урядами США і Ізраїлю, але просять тримати їх існування в секреті, так як «людство ще не готове».

Просто “людство поки що не готове” – повідомляє видання з Ізраїлю Jpost.

Ешеде – генерал у відставці, який майже 30 років очолював ізраїльську програму космічної безпеки, а також був професором Ізраїльського технологічного інституту. Також він – триразовий лауреат премії Israel Security Award. Очевидно, що така людина знає набагато більше про змови і космічних таємниці, ніж будь-який конспіролог в інтернеті.

Однак віриться в це важко.

«Існує угода між урядом США і прибульцями. Вони підписали з нами контракт на проведення тут експериментів. Вони також досліджують і намагаються зрозуміти структуру всесвіту, і вони хочуть, щоб ми були їх помічниками », – сказав Ешеде в інтерв’ю найбільшій ізраїльської газети Yedioth Aharonoth.

Крім цього, колишній генерал заявив, що на Марсі розташована секретна база прибульців і американців. Він стверджує, що колишній президент США Дональд Трамп збирався розповісти про це світу, але інопланетяни попросили його почекати і не розпалювати «масову істерію».

Ешеде додав, що розповідає про це зараз, тому що йому «нічого втрачати». Також, за його словами, світ академічних кіл трохи змінився з того часу, коли він вперше зіткнувся з прибульцями. Раніше б його визнали психічно неврівноваженим.

Скоро у Ешеде виходить книга. Ймовірно, ці гучні заяви – рекламний хід (як раз до сезону святкових покупок). Видання Jerusalem Post стверджує, що спробувало, але не змогло зв’язатися з Галактичною Федерацією для отримання коментарів.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України