Зображення Gerd Altmann з сайту Pixabay

Людство поки що не готове: Колишній глава ізраїльської космічної безпеки заявив, що інопланетяни існують і давно на зв’язку з Землею

Колишній глава ізраїльської програми космічної безпеки Хаїм Ешеде заявив, що інопланетяни давно зв’язалися з урядами США і Ізраїлю, але просять тримати їх існування в секреті, так як «людство ще не готове».

Просто “людство поки що не готове” – повідомляє видання з Ізраїлю Jpost.

Ешеде – генерал у відставці, який майже 30 років очолював ізраїльську програму космічної безпеки, а також був професором Ізраїльського технологічного інституту. Також він – триразовий лауреат премії Israel Security Award. Очевидно, що така людина знає набагато більше про змови і космічних таємниці, ніж будь-який конспіролог в інтернеті.

Однак віриться в це важко.

«Існує угода між урядом США і прибульцями. Вони підписали з нами контракт на проведення тут експериментів. Вони також досліджують і намагаються зрозуміти структуру всесвіту, і вони хочуть, щоб ми були їх помічниками », – сказав Ешеде в інтерв’ю найбільшій ізраїльської газети Yedioth Aharonoth.

Крім цього, колишній генерал заявив, що на Марсі розташована секретна база прибульців і американців. Він стверджує, що колишній президент США Дональд Трамп збирався розповісти про це світу, але інопланетяни попросили його почекати і не розпалювати «масову істерію».

Ешеде додав, що розповідає про це зараз, тому що йому «нічого втрачати». Також, за його словами, світ академічних кіл трохи змінився з того часу, коли він вперше зіткнувся з прибульцями. Раніше б його визнали психічно неврівноваженим.

Скоро у Ешеде виходить книга. Ймовірно, ці гучні заяви – рекламний хід (як раз до сезону святкових покупок). Видання Jerusalem Post стверджує, що спробувало, але не змогло зв’язатися з Галактичною Федерацією для отримання коментарів.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

fifteen + 7 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh