Авторські статті

Три роки «Укрпошта» збиткова, а гендиректор з мільйонною зарплатою – волонтер

Всі докази і пояснення високої зарплати генерального директора «Укрпошти» Ігоря Смілянського в принципі не життєздатні, тому що є конкретні факти, які він не заперечив. Про це у своєму блозі пише волонтер, блогер Роман Доник.

Він зазначає, людина третій рік сидить на збитковому підприємстві з великою латкою. Підприємство було збиткове, так і залишилося. І як результат діяльності за підсумками 2 років – зарплата у директора вище, а з бюджету виділяється 500 мільйонів гривень на підтримку підприємства. Нові логотипи? Нові машини?

На думку Романа Доніка, за такі гроші можна було шедевральний косметичний ремонт зробити. Ще раз важливо наголосити – людина отримує неймовірну для багатьох зарплату і не несе ніякої відповідальності. Ще пару років попрацює, потім скаже – «ну не зміг, що ж поробиш» і піде жити на відсотки. Ось це і є радянський соціалізм. Просто багатьом симпатичний директор, який красиво розписує свої провали і невдачі. Фактично він отримує гроші з бюджету за те, що цілодобово розповідає про труднощі та провали.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України