Три роки «Укрпошта» збиткова, а гендиректор з мільйонною зарплатою – волонтер

Всі докази і пояснення високої зарплати генерального директора «Укрпошти» Ігоря Смілянського в принципі не життєздатні, тому що є конкретні факти, які він не заперечив. Про це у своєму блозі пише волонтер, блогер Роман Доник.

Він зазначає, людина третій рік сидить на збитковому підприємстві з великою латкою. Підприємство було збиткове, так і залишилося. І як результат діяльності за підсумками 2 років – зарплата у директора вище, а з бюджету виділяється 500 мільйонів гривень на підтримку підприємства. Нові логотипи? Нові машини?

На думку Романа Доніка, за такі гроші можна було шедевральний косметичний ремонт зробити. Ще раз важливо наголосити – людина отримує неймовірну для багатьох зарплату і не несе ніякої відповідальності. Ще пару років попрацює, потім скаже – «ну не зміг, що ж поробиш» і піде жити на відсотки. Ось це і є радянський соціалізм. Просто багатьом симпатичний директор, який красиво розписує свої провали і невдачі. Фактично він отримує гроші з бюджету за те, що цілодобово розповідає про труднощі та провали.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

16 − nine =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh