Авторські статті

У Росії помер черговий начальник ГРУ, який забрав багато секретів спецслужб – Березовець

Заголовки в ЗМІ: «У Росії помер черговий начальник ГРУ» як ніколи краще відображають трагікомічність ситуації з «несподіваним» мором керівників російських спецслужб. Про це у своєму блозі пише політтехнолог Тарас Березовець.

Він зазначає, насправді, після провалу «солсберської спецоперації» пройшло цілих сім місяців, перш ніж генерал-полковник Ігор Коробів відправився на той світ, забравши з собою багато секретів спецоперацій військової розвідки за кордоном. І ось тут виникає питання: звинуватять в черговий раптової смерті російського розвідника ветерана другої чеченської війни Арсенія Яценюка, який особисто знищив, за версією Ессентукского суду, 30 російських військовослужбовців?

Тарас Березовець відзначає, якщо його припущення вірне, то за цю операцію росіяни повинні Яценюка повторно оголосити в розшук по лінії Інтерполу. Що цікаво, смерть наздогнала Коробова відразу після провалу спецоперації по обранню кадрового розвідника Олександра Прокопчука президентом Інтерполу. Нерозумно вважати це збігом.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України