Новини

На п’яту річницю початку Майдану в будинку профспілок відкрили кав’ярню, одним із гасел якої – «смажені курчата в клярі»

Країни різними Монументами вшановують Героїв революції. У Франції, наприклад, побудували величну Липневої колону на площі Бастилії. В Чехії – у Празі пам’ятник у формі «зв’язки Ключів». Для його створення майже 70 тисяч чехів передали власні ключі, це стало символом єдності народу в 1968 році. Як передає replyua.net про це у своєму блозі пише експерт Реанімаційного пакету реформ Віктор Таран.

Він розповідає, що Угорщина в центрі Будапешта посеред парку встановили просічену кулями бетонну скульптуру, яка прориває землю. В Румунії – в центрі Бухареста побудований Пік, який вбиває ефемерне зло. У Мексиці – Дзвіниця, дзвони грають в День Незалежності

Політолог зазначає, що в Україні за п’ять років від початку Революції не побудовано жодного гідного пам ” ятника на честь Героїв Революції, не відкрито Музей Майдану. Зате в Києві на п’яту річницю початку Майдану в будинку профспілок, де живцем згоріли люди, відкрили кав’ярню, одним із гасел якої є «смажені курчата в клярі». Ну, і, звичайно, в ніч п’ятдесят п’ятої річниці Майдану оновлена поліція в порушення процесуальних норм, вкладала незгодних з цим рішенням активістів і журналістів, б’ючи при цьому їх адвоката.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України