Новини з Австрії

В Австрії син зберігав померлу матір в підвалі для отримання її соціальних виплат

Щоб і далі отримувати пенсію і допомогу по догляду, 66-річний чоловік муміфікував свою померлу матір.

Історія шокувала минулого тижня весь світ. Про це повідомили і CNN і Аль-Джазіра, а також засоби масової інформації в Австралії і в іспаномовному світі. Деталі про те, що сталося в Холі у Тіролі, занадто похмурі і божевільні.

Рік тому 89-річна жінка, яка б вимагала медичної допомоги, померла природною смертю. Замість того щоб з гідністю поховати її, одному з двох синів, що живе з матір’ю в будинку, прийшла в голову жахлива ідея. Він сховав труп у підвалі, щоб отримувати її пенсію і допомогу по догляду. Чоловік зберігав померлу матір в ящику з льодом і наповнювачем для котячого туалету, щоб не було неприємного запаху і всмоктування рідини. У цих умовах процес розкладання прогресував до муміфікації.

Син, який не має своїх доходів зміг утримувати будинок і дорогий позашляховик Mercedes. Він обдурив всіх: навіть рідного брата з Німеччини, якого переконав, що мати просто в лікарні. Брат не захотів відвідати свою матір, тому що вважав, що вона страждає деменцією і все одно не взнає його.

Цю жахливу історію розкрив новий листоноша, який, на відміну від свого колеги, наполіг на зустрічі з жінкою, перш ніж передати грошовий переказ. Співробітники оперативної групи SOLBE поліції у справах іноземців Інсбрука провели перевірку адреси 66-річного чоловіка. Під час другого допиту правда і відкрилася.

В ході розслідування з’ясувалося, що 66-річний чоловік отримав в загальній сумі понад 50 000 євро. Йому було пред’явлено звинувачення у великому шахрайстві і наругу над тілом померлої. Такі правопорушення в Австрії караються до трьох років в’язниці.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України